2733
2734
عنوان

چنددرصد پسر دار شدن براتون مهمه ؟

752 بازدید | 93 پست

چرا برا من هیچ وقت مهم نیست ؟ واقعا دلیلتون برا این موضوع چیه ..مگه پسر با دختر چه فرقی میکنه..مگه این مردا خودشون چه تاجی ب سر خانوادشون زدن ک بچشون میخاد ب سر خودشون بزنه ..

من باردارم تا روز سونو اصلاااا ب جنسیتش حتی فکرم نکردم ..فقط میگفتم خدایا سالم باشه

من ۱۰سال باردار نشدم تا قبلش ک همه هی تیکه مینداختن ..بعدش ک باردار شدم همه میگفتن ایشااااالا ک پسره 😒😒😒خدایش جهالت و نادانی تا چه حد

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

حالا کی گفته ما برامون مهمه 🤔🤔

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عمیقن موافقم واز این جهت خیلی ضربه خوردم 😓😓

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2738

بله اول سلامتی مهمه ولی یکی هست سه تا دختر داره چهارمی بشه پسر بهتره چون میشه پشت پدرش دیگه 

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              
حالا کی گفته ما برامون مهمه 🤔🤔

شما گویا تو سایت نیستی

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
صد درصد مهم بود واسم چون کلا بچه پسر رو بیشتر دوست داشتم خدا هم دوتا پسر خوشتیپ داده بهم 😍

ن اینکه علاقه داشته باشی فرق داره تا این موضوعی ک من میگم

2706