2737
2734
عنوان

عمل بینی

227 بازدید | 48 پست

بچه ها کسی هست عمل بینی انجام داده باشه ؟خوب بوده ؟راضی بودید ؟

آخه من می خوام بینیمو عمل کنم ولی اطرافیان خیلی منو ترسوندن و میگن فلان عوارض رو داره

Army_forever💜

نه راضی نیستم

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی به دکترت داره خب بودن کسایی که دکتر خوبی رفتن و از عملشون راضین مشکلی ندارن و کساییم بودن دکترشون خوب نبوده حالا یا تو تنفس مشکل دارن یا تو فرم بینیشون

2738
بستگی به دکترت داره خب بودن کسایی که دکتر خوبی رفتن و از عملشون راضین مشکلی ندارن و کساییم بودن دکتر ...

والا اصلن  صد درصد ربطی  به دکتر خوب و بد نداره 

هر دکتری یه چن درصد خرابکاری داره

مثلن دکتر سرکات که نیوشا ضیعمی و عمل کرد نیوشا مشکل تنفسی داشت دوباره رفت پیش یه دکتر دیگه

یه بخشی به مهارت و حال و هوای اون روز دکتر داره یه بخشی هم بسته به بدنت که غضروف و جذب نکنه و فلان و بهمان بدنت داره 

کلن یه مقدار ریسک همراشه

اطرافيانتون خيلى درست ميگن حرفشون رو گوش كن افرين اگه واقعا مشكل جدى داره عمل كن 

من یکم انحراف بینی دارم که موقع خواب یکم تنفس رو برام سخت میکنه، ولی میخوام زیبایی هم انجام بدم یکم کوچیک شه، چون فرم بینی خودم بد نیست

Army_forever💜
ینی اونایی ک بینیشون گوشتیه نمیتونن عمل کنن😲

به احتمال خیلی زیاد برگشت داره،مخصوصا اگه بعد عمل باردار بشن بینیشون باد میکنه و بر نمیگرده ،، خیلی ریسک داره بینی گوشتی،، دکترا خودشونم میگن بهترین کیس عمل بینی استخوانیه،، ولی استثنا هم داریم،همه ی گوشتیا بر گشت ندارن

2706