2733
2734
عنوان

غربالگری سه ماهه اول نیلو

657 بازدید | 14 پست

نظرات خیلی مختلفه بلاخره آزمایشگاه و سونو نیلو خوب هست یا برم جای دیگه؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

سونو برو دکتر پیری

ازمایشگاه فرقی نداره. یه برنانه کامپیوتریه. هیچ چیز خاصی نیس. هرجا بری حله

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

خوبه 

جای دیگه هم بری میفرستن نیلو یا نور توی بلوار 

نیلو از اونجا بهتره 

من خیلی تحقیق کردم تهش رسیدم به نیلو دکترم هم نیلو رو تایید کرد 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیری کجاست؟

من سعادت آبادم میخام نزدیک باشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
پیری کجاست؟ من سعادت آبادم میخام نزدیک باشه

من سونو میرفتم رمضان زاده تو میدون توحید بود سر کوثر یکم 

خیلی دقیق بود 

انرژیش هم خوب بود 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2738
جدی؟من گفتم چه کارسختیه چجوراندازه میگیرن،😂

سونوش مهمه. بقیه ش یه سری فاکتوره. یه سری داده از قبیل سن و ویژگی های دیگه خونی و.... و جواب سونو ک هرکدوم تاثیر در بالا رفتن ریسک دارن، میدن ب کامپیوتر، اونم درصد ریسک میده. برنانه ش در ساسر کشور هم یکسانه. یه ازمایش ساده خونی هم همه ازمایشگاه ها بلدن بگیرن. اشتباه خاصی درش رخ نمیده

کاج چطوره ؟

چرا از نیلو تو سایت بد میگن؟

تقویم چینی؟

جالبه یعنی بتاوپاپ مربوط به جنسیت نیست

بتا ک بحثایی سرش هست ک عددش میتونه احتمال یه جنسیت نشون بده و پاپ اسمیر هم ک واسه سرطانه.

ولی غربالگری ربطی ب این مسایل و  جنسیت نداره. اسمش روشه. میری غربالگری اول تا اگه خدا نکرده اگه جتین مشکلی داشت، شناسایی بشه و مجوز سقط داده بشه.بقیه حاشیه س.  اگه در غربالگری، ریسک بالا باشه، میفرستن امینوسنتز ک دقیق هست. برای سندروم دان. 

غربالگری دوم واسه وقتیه ک در غربال اول ریسک بالا باشه. ولی همه عرفا دوم رو هم‌میرن. چون دقیقا زمانش زمان مشخص شدن جنسیته. و همه واسه جنسیت میرن. ولی چنسیت حاشیه س. اصل شناخت ناهنجاری هاست. ولی از نظر غربالگری دیگه فایده ای هم نداره. چون جنین روح داره. 

2706