2737
2739

من شوهرم واسه روز زن و لنتاین و این چیزا اصلا کادو نمیگیره برامم مهم نیس به نظرتون عادی هستیم؟؟کیا مثل من هستن؟؟ولی درعوض تموم پس اندازمون تو حساب من هست پولهاش همش دست منه هرچی بخرم نمیگه نه دوس دارم بدونم کسی هست مثل ما باشه ک این مناسبت ها کادو نگیره ولی شام و کیک رو داریم برا تولدها

اخرش 

عزیزم سبک زندگی هر کسی با بقیه فرق داره.مهم نیست چکار میکنید.مهم اینه که ایا خوشحالید یا نه

کادو دلیلِ خوشبختی و حسِ خوب نیست.بعد شما کیک و دارید دیگه😁حتما که نباید کادو باشه.

❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم دقیقا همینیم.به نظرم طبیعیه.هرکس یه جوره.اما اگه کادو و اینا براتون مهمه حتما درموردش بهشون بگید و نذارید تو دلتون بمونه

🌹🌹گله ها رو بگذار...ناله ها رو بس کن...روزگار گوش ندارد که تو هی شکوه کنی..زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگ تو را ... فرصتی نیست که صرف گله و ناله شود🌹زندگی گاه به جان است و جفایت بکند.. زندگی گاه به آن است و رهایت بکند..چه به نان و چه به جان و چه به آن..... زندگی صحنه بی تابی ماست.. زندگی میگذرد🌹زندگی گاه به راز است و ملامت بدهد..زندگی گاه به ساز است و سلامت بدهد..زندگی گاه به ناز است و جهانت بدهد...چه به رازو چه به ساز و چه به ناز...زندگی لحظه بیداری ماست...زندگی میگذرد🌹🌹🌹🌹
2731

ماهم همینجوری هستیم بعضی وقتا کیک هم نمیگیریم خودم میپزم بیشترم کیف میده هرکس احساس رضایت از زندگی رو تو یه چیز میبینه چه اهمیتی داره دیگران نظر بدن هرکس نظرشو از شرایط خودش میگه

من خودم واسه خودم میخرم بهش میگم نمیخواد دیگه چیزی بگیری

مثلا یه شال خریدم گفتم این دیگه کادو روز زن م تو دیگه نگیر

حساب مون یکیه هر چی از جیب اون بره از جیب خودم رفته 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
ما هم دقیقا همینیم.به نظرم طبیعیه.هرکس یه جوره.اما اگه کادو و اینا براتون مهمه حتما درموردش بهشون بگ ...

نه برام‌مهم‌نیس😂گل برام‌مهم هست ک تاحالا نگرفته حتی روز خواستگاری چون وحشتناک بارون میزد😂کلا ب گل اعتقاد نداره 

اخرش 

۷ ساله باهمیم

هیچ ولنتاینی حتی یه شاخه گل هم نخریدیم😁😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من هم مثل تو ام  تازه برا تولد کیک و...نداریم  پولاشم پیش خودشه  شوهرت بزار رو سرت ...

باشه عزیزم؛ولی ب‌نظرم‌کادو این‌چیزا مهم‌نیس ارامش‌مهم‌هست یعنی‌وقتی‌قهریم‌ دلم‌میخواد برگردم‌عقب درستش‌کنم

اخرش 
۷ ساله باهمیم هیچ ولنتاینی حتی یه شاخه گل هم نخریدیم😁😁😁😁

دوس هستین؟؟؟دیگه‌توی دوستی این‌چیزا‌باب هست‌خو😂من‌اون موقع نامزد بدم برام‌طلا‌گرفت الان‌هیچ😂

اخرش 

کادو رو خیلی بهش معتقد نیستم

چون سلیقه شو نمی پسندم 

ولی گل نخره کارش تمومه 😂😂😂

بااااید بخره

تازه گلم خودش انتخاب نمی کنه 😂

زنگ میزنه میگه به سلیقه ی خودتون اماده کنید میام می برم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706