2737
2739
چون تو با بد بد کنی پس فرق چیست جواب بدیو با خوبی دادی 🌹

میترسم وظیفه بشه

میدونی دقیقا مادر من و جاریش همینجوری بودن

مادر من فوق العاده مهربوووون و بخاطر این‌مهربونیش خیلییی ضربه خورد خیلیییی...عروسای دیگه همه سرسنگین بودن

پدربزرگم قبل از فوتش به مادرم گفت من از تو راضی بودم خدا ازت راضی بوده...حتی اینم گفته که حلالم کن اگه من و بچه هام کوتاهی در حقت کردیم...من‌نمیخوام بد باشم...ینی نمیتونم هر کاری هم کنم...ولی خودمو کنترل میکنم‌ اینجوری هم نباشم و بشم سنگ زیر آسیاب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من خانواده شوهر هیچ وقت مثل خانواده خودت نمی شن.چون همه کارهاتو به منظور بد می گیرن.سیاست دوری و دوستی داشته باش‌.اینقدر صمیمیت معنی نداره.بذار مثل مهمون باهات رفتار کنن.در ضمن الان با الا ن وضعیت کرونا بوس و بغل نباید باشه

از بس که خودشون هی میگن سراغی نمیگیری فلانی هر روز زنگ میزنه شما زنگ نمیزنین ...وقتی اینارو میگف چیک ...

مگه هركاري ك اونا بگن شما بايد انجام بدي؟؟؟

دو بار زنگ ميزدي كافي بودش

بعدش هي اصرار ك بيام كمك بعدشم ك رفتي از دلشون دراري🤦‍♀️😑

كلا مقصر بودي

2731
میترسم وظیفه بشه میدونی دقیقا مادر من و جاریش همینجوری بودن مادر من فوق العاده مهربوووون و بخاطر ا ...

مهم اینه شوهرت متوجه میشه تو جواب بی توجهی ها و بدیاشونو با خوبی میدی 

ولی زیادم لی لی به لالاشون نزار ولی باهاشون خوب برخورد کن امیدوارم شرمنده بشن از رفتارشون

2738
هستین بقیشو بگم؟الان پیششونم خیلییی ناراحتم ازشون😔😔😔

اگه دختر ندارن برین کمکشون بیچاره ها انتظار دارن دیگه والا مال من اگه دختر نداشت اون زبون درازشم جم میکرد میرفتم هر چند کردم ولی نتیجه شو بد دیدم 

این تاپیکو بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5362129/بت-خانواده-همسر-را-بشکنید

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تو یه زن عاقل و باسیاستی ولی زیادی مهربونی

اتفاقا خیلی ساده ام...عروس کوچیکه ام...دو تا عروس دیگه رو چشم پدر شوهر مادرشوهر جا دارن...احترام میذارن ولی سرشون به کار خودشون گرمه...منم احترامو دارم ولی ایندفعه میدونم زیاده روی کردم...خداروشکر به شوهرم ثابت شد حداقل یه نتیجه ای داشت...

اسی خیلی بیش از اندازه مهربونی 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
میترسم وظیفه بشه میدونی دقیقا مادر من و جاریش همینجوری بودن مادر من فوق العاده مهربوووون و بخاطر ا ...

مادر مادرشوهرم دوتا عروس داره یکیشون توسری خور هرچی تیکه بهش بندازن هیچی نمیگه هروقت بیاد همه کارهاشونو انجام میده مهمونا شوهرش هرماه هرماه چتر میشن خونش به خودش نمیرسه دندوناخرابشو کشیده و دیگه درستشون نکرده تا بهش بگن تو خوبی خرج پسرتون نمیبره بالا ولی عروس دومی به خودش میرسه،بارعایت احترام نمی ذاره کسی بهش هرچی دلش خاست بگه خیلی هم روحیه اش از اولی شادتر .. همیشه هم میگن اولی خوبه من که میگم عروس دومی اش خوبه ..اینا در زندگی موفق ترن

۶۶۳۸۴۷۸۲  👉👉👉👉👉  کد تپل شدن صورت🤗🤗🤗
2706