2733
2739
عنوان

انگشترم گم شده

214 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها من چند وقتیه که نامزد کردم الان انگشتر نشونم نیست نمیدونم کجاست هرجا که تو خونه به ذهنم می‌رسیده گشتم 

نمیدونم از کیفم افتاده بیرون یا از دستم افتاده 

دارم دیوونه میشم 

به نظرتون چیکار باید بکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دو تا صلوات نذر امام حسن مجتبی کن 

۳۶۰ بار بگو یا نورالله ناظر 

یه روسری چیزی گره بزن

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

۱۰ تا صلوات برا حضرت ام البنین(س) نذر کن ۹ تاشو الان بفرست ۱ رو بعد پیدا شدن

من همیشه حاجت میگیرم از این کار

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738

شوهر منم اوایل نامزدی حلقشو گم کرد بعد چند سال فهمیدیم خواهرزادش دزدیده بود😕😣

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

آخرین بار کی و کجا دیدیش؟؟

من انگشتر نقره مو گم کردم بعد چندروز گشتن گوشه روسری گره زدم درجا پیداش کردم

اما دوماه پیش حلقه نشونمو گم کردم پیدا نشد که نشد... انگار آب شد رفت تو زمین