2733
2734
عنوان

اینواسم ‌...بچمو دیدم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 62 پست
نمیتونم اپلود کنم😐ایدیتو بده بفرستم

@Pooshak_khas_thran

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از یه جای امضات دلم شکست😔اونجاش که نوشته بودی حاضرم دست تنها سه قلو بزرگ.کنم ولی در آرزوی بچه پیر ن ...

من الان رفتم تاپیکاتو خوندم جاری منم دقیقا عین شما بود ولی باردار بود یه بی بی چک بزن و آزمایش بده خواهشا شاید آن شاالله باردار باشی

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
من الان رفتم تاپیکاتو خوندم جاری منم دقیقا عین شما بود ولی باردار بود یه بی بی چک بزن و آزمایش بده خ ...

نه عزیزجان من کامل پریود شدم

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2731
سوال من مربوط ب ای نیست ولی میشه اگ میتونه منو کمک کنه پسرمو ۲ ماهه از پوشک گرفتم جیش روزشو خوب یاد ...

اگه زیر ۴ساله بازم وقت داره شب ادراری تو پسربچه ها تا ۵الی ۶سال طبیعیه

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738
اسی چند هفته ای من 7 هفته و 3 روز رفتم گفت هنوز قلب تشکیل نشده ده روز دیگه بیا سونو ببینیم تشکیل شده ...

۵ هقته

کمرت درد نداره؟

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤

مبارکه عزیزم ان شاالله نه ماه دیگه سالم بغلش کنی

من یه سال ازت بزرگترم و تو حسرت مادر شدن

برام دعا کن روز ۹ انتقال جنینم دعا کنید مادر بشم

دوستان اگه پست منو دیدید واسم دعا کنید اگه دوست داشتید یه صلوات بفرستید.

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

خدا حفظ کنه واستون 

منم تنبلی دارم 

25سالمه ،خسته شدم از اقدام و ناامید شدن 

چیکارا کردین باردار شدین؟!

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
خدا حفظ کنه واستون  منم تنبلی دارم  25سالمه ،خسته شدم از اقدام و ناامید شدن  چیکار ...

سلام گلم منم تنبلی داشتم جاریمم همینطور دوتاییمون یک ماه ورزش کردیم ولی نه ورزش الکی هااا هرشب یک ساعت دوووو با شوهرجانت از امشب به مدت یک ماه هررررشب برین بدوین تو محوطه خونتون مطمئن باش با توکل برخدا همون ماه باردار میشی 

اینو به هرکس که تنبلی داره میگم عزیزم توروخدا انجامش بده

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
سلام گلم منم تنبلی داشتم جاریمم همینطور دوتاییمون یک ماه ورزش کردیم ولی نه ورزش الکی هااا هرشب یک سا ...

مرسی عزیز دلم 

انشالله خدا نی نیو واست نگه داره و سالم و سلامت بیاد بغلت قربونت بشم

تنبلی دارم ،ذخیره تخمدانمم اومده پایین،3ماهه با دارو هر ماه 2،3تا فولیکول بالای 18دارم ،آمپول آزادسازی ام زدم ،ولی هر دفعه در کمال ناامیدی پریود میشم و نا امید

پس فردا دکتر واسم عکس رنگی نوشته 

ولی این ماه دیگه دارو مصرف نکردم،خسته شدم ،فقط میخوام برم عکسو بگیرم که از لوله هام مطمعن بشم 

میخوام با همین روش های طبیعی تخمک داشته باشم از روز اول پریودم گرمی خوردمو،الان دو روزه نیم ساعت پیاده روی تند دارم و ورزش میکنم ،بکنمش یک ساعت دویدن؟امروز روز پنجم پریودمه به نظرت جواب میده؟

برام دعا کن فداتشم

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
2706