2733
2734
خوب درسته شما دوست داری و چیز بدی هم نیست ولی قرار نیست همه ادمها طبق خواسته ما عمل کنن و بشن چیزی ...

میدونم من حسمو بیان کردم وگرنه 6 ساله خودمو وفق دادم با بدترین خصوصیاتشون این که دیگه سهله. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
آقا بیخیال اصلا خوب شد آره سلام و خدافظ خیلی هم عالیه عین غریبه ها. ما آدم نیستیم احساسات هم نداریم. ...

کار شوهرت هم بده 

بابد توجیهش گنی بگو پدر منم یه سری خصوصیات داره مثل پدر تو و تا وقتی ازاری بهت نمیرسونه نباید کاری کنی 

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره اسی من دو تا از داییام با شوهر خالم با عروساشوم اصلا صحبت نمیکردن منم اصلا خوشم نمیومد شایدم یکی ...

آخه ما تو فامیلمون مرد و زن نداره همه با هم جوریم گفت و گو میکنیم شوخی میکنیم اینا باز تر از ما هستن تو حجاب ولی با زن سلام و خدافظ جالبه. بیخیال نمیگمم من حس خودمو گفتم. 

کار شوهرت هم بده  بابد توجیهش گنی بگو پدر منم یه سری خصوصیات داره مثل پدر تو و تا وقتی ازاری ب ...

بابا من یه حرف جالبی میزنه میگه این که بگیم فلانی آدم خوبیه فقط چون کاری به کارمون نداره اصلا درست نیست این وظیفه اونه که به ما بدی نکنه اما مهم اینه آدم خوبیه چرا چون چه خوبی هایی کرده؟ 

حالا این راهی که من گفتم امتحان کن شاید جواب داد 

نمیشه که عزیزم میریم مسافرت هم میشینه پا تی وی. کلا اینطوریه ولش کن. ما هیچی طبق مرادمون در نیومد که این یکی در بیاد. 

عزیزم انقدر حاشیه درست نکن

تلویزیون دیده که دیده

ولش کن بزار ببینه... تو زندگی بخوای سر هر چیزی واکنش نشون بدی باید هفت روز هفته رو در حال جنگ باشی

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
خوب پس بیخیالش بشو سعی کن کمتر رفت و امد کنی 

چون خونشون خیلی حوصلم سر میره سعی میکنم کمتر برم و بیام اما شوهرم غر میزنه که میخواد بیشتر ببینتشون. 

پدر شوهر من میپرسه چند هفته ای و رفتی دکتر چی گفت و...  کدوم بیمارستانی و...😂😂😂😂 عاشقشم&n ...

اخی 😁

پدرشوهر من خیلی باابهته واسه خونوادش ولی ازاونورم خیلی شوخه.. عین پسرای جوون باهامون شوخی میکنه

خدایی دوسش دارم

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
عزیزم انقدر حاشیه درست نکن تلویزیون دیده که دیده ولش کن بزار ببینه... تو زندگی بخوای سر هر چیزی وا ...

نه عزیزم این چیزی نیست که سرش بخوام دعوا کنم با شوهرم سر جیز دیگه ای دعوام بود تو دعوا اینم گفتم. 

اخی 😁 پدرشوهر من خیلی باابهته واسه خونوادش ولی ازاونورم خیلی شوخه.. عین پسرای جوون باهامون شوخی می ...

منم اینا همینطوری گفتم قرار نیست جنگ کنم که گفتم ارتباط با عروس بلد نیستن. 

یکم زیادی درگیر تغییر بقیه ای 

آدمارو همونجوری که هستن بپذیر خودت راحتتر زندگی میکنی 

پدر شوهر منم همینه اولش بعد سلام حالتو میپرسه بعدش کلا انگار دیواری 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706