2733
2739
چرا؟

معلم باید احساسات لطیف داشته باشه

برنامه ریزی بلد باشه و بتونه با دانش آموز کنار بیاد

کلا اخلاق مردا با زنا خیلی فرق داره

مردا جوری نیستن که بتونن خوب با دانش آموز راه بیان و تو مواقعی که خیلییی عصبانین آرامششونو جلوی دانش آموزا حفظ کنن

بعدشم زنا انرژی مثبتی که روز بچه ها میزارن با مرد از زمین تا آسمون فرق داره

بقیش یادم نیست😂

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعله اینا ک میگن کمه و فلان مگه شوهر خودشون ماهی چند میلیارد در امد داره؟ خیلیم خوبه

الان ۶_۷تومن کمه خب

تازه ما تو ی شهر کوچیک هستیم و خونه از خودمونه

حالا شما فکر کن خونه و ماشین نداشته باشه کلا بابت قسط میره حقوق مرد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731
میشه بپرسم حقوقش تقریبا چقدره؟

الان همون ۶ تومن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
الان همون ۶ تومن

البته بازنشست شده

2740
ن من منظورم از لحاظ درامدیه

آها

بدک نیست😂 خاله من معلمه بعضی وقتا حقوقششونو خیلی دیر میدن یا کم میدن

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
آها بدک نیست😂 خاله من معلمه بعضی وقتا حقوقششونو خیلی دیر میدن یا کم میدن

اگه رسمی باشه امکان نداره حقوقشون دیر داده بشه، همون سر ماه پرداخت میشه. اضافه‌کاریها دیرتر داده میشه اما حقوق ثابت، نه

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
معلم باید احساسات لطیف داشته باشه برنامه ریزی بلد باشه و بتونه با دانش آموز کنار بیاد کلا اخلاق مر ...

زن و مرد فرق نمیکنه 

زن تازه از مرد بدتره بعضی مواقع،من کلاس اولم یادمه معلممون با چوب میزدمون😐

مگه حقوق کارمندارو ام دیر میدن😨

آره😁

حداقل برای خاله منکه اینطوریه😁

2706