2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم چه خجالتی خیلی لذت داره ماشاالله چه واضح ،😂منم حس تپش قلب اطراف نافم دارم گاهی اوقات اما یع ...

نه اون که هست دور ناف مثل قلب میزنه تن تن ولی تکون به کمر بخوابی الان معلوم نمیکنه از هفته سی به بعد به کمر بخوابی معلوم میشه الان بشینی واضح تر معلوم میکنه 

منم کوچولوعه هواهر شوهرم اومده بود میگفتش چرا شکم نداری این بچت ریزه😐😐گفتم بابا من حاملگیم قبلیم ت ...

منم شکمم کوچیکه بعد جنین امده بالا یا هنوز پایین شکمتونه ؟

خدایا مواظب دخترم باش 
2731
بچه های تون چیه ان چند سالشونه  شوهر من بیشتر بخاطر اینکه پسر داشته باشیم میگه ۳ می رو بیاریم& ...

قبلیا دخترن .اینم ان تی گفت دختره.

اگه پسرمیخوای قبلش حتما برو دنبال رژیم و دکترو اینحرفا .الان این دومیه چیه؟؟؟

2738
قبلیا دخترن .اینم ان تی گفت دختره. اگه پسرمیخوای قبلش حتما برو دنبال رژیم و دکترو اینحرفا .الان این ...

منم دومی رو نمیدونستم باردارم دوستم نداشتم فعلا باردار بشم شمام فکر کنم منو درک کنید دوست داشتم برنامه غذایی بگیرم و رژیم پسر زایی که قسمت نشد توی ۷ هفته فهمیدم باردارم الان بچه ام دختره یعنی دوتا دختر دارم 

چجوری میفهمین من هیچی متوجه نمیشم فقط انگاررحمموپرسنگ کردن دستمویکم فشاربدم دردمیگیره

اخه هفته پیش انگار زیر شکمم ی چیزی گوله بود گفتم حتمن نی نیه دیکه هی سفت میشد من ۱۲ هفتع تکوناشو حس کردم ولی الان دیگه تکونی حس نمیکنم

👩‍👧‍👧❤😍
2706