2733
2739
عنوان

من محتاجم به تو

257 بازدید | 11 پست

چه خوب است با تو حرف زدن! آدم تمام غم‌های جهان یادش می‌رود، برای ساعاتی هم که شده خوشبخت‌ترین آدم زمین می‌شود و این سیاره برایش جای قشنگی می‌شود برای زیستن.

چه خوب است با تو حرف زدن، آدم عاشق همان لباسی‌ می‌شود که به تن داشته وقتی با تو حرف می‌زده، عاشق عطری که می‌زده، حتی عاشق پنجره‌ای که وقتی صدای تو را می‌شنیده، از آن به بیرون نگاه می‌کرده...

چه خوب است پشت به جهان کردن، رو به‌روی تو نشستن و با تو از هر چیز گفتن و از هر چیز شنیدن... چه خوب است با تو زیستن، با تو دوام آوردن و با تو به جاهای خوب رسیدن.

نگاهم کن که از دریچه‌ی روشن چشمان تو بهار می‌شود.

با من حرف بزن...

که من محتاجم به تو،

که من محتاجم به حرف‌های تو...

*خدا*

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!

@نارلین    

عزیزم شمام مث منی؟؟؟

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه یه جورایی مثل همیم.منم تو مجردی از احساسم زیاد ضربه خوردم ولی این شانس رو داشتم که خانواده ام هم ...

درسته....الان خوبی زندگیت خوبه؟

2731
درسته....الان خوبی زندگیت خوبه؟

شکر. وقتی حال دلم خوبه زندگیم هم خوبه ولی وقتی به هم می ریزم یه کمی اذیت میشم ولی در کل خوبه.میرم نماز بخونم هم تو رو هم همه دختران پاک و معصوم سرزمینم رو دعا میکنم تا زندگی شون همیشه پر از آرامش و خوشی باشه.🥰

شکر. وقتی حال دلم خوبه زندگیم هم خوبه ولی وقتی به هم می ریزم یه کمی اذیت میشم ولی در کل خوبه.میرم نم ...

ممنونم عزیزم  واقعا به دعات نیاز دارم

2738
کاش میومدی یه خبر از خودت میدادی 

سلام دوست من ....ممنونم از احوال پرسی تون . خوبم شکر خدا

ندیده ازت خوشم اومده، منم رشته حقوقم، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی

لطف داری عزیزم🌼 رویای من حقوق جزا بود دکتری حقوق جزا