2737
2734

فرصت شغلیمو از دست نمی دادم 

اون موقع بهداشت با دیپلم و فوق دیپلم استخدامی داشت

من نرفتم با اینکه پارتی داشتم 

الان مثل چی دارم میسوزم 

یا حداقل درسم رو میخوندم الکی پاسوز نمیشدم خونه شوهر خبر خاصی نیست 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ وقت به شوهرم جواب بله نمیدادم کفش خودش و مادرو خواهرش پرت میکردم تو کوچه تا بفهمن بی ادبی یعنی چی بعد اون شغلی که نرفتم میرفتم برای خودم‌مستقل میشدم درسم رو ادامه میدادم و بعد با یه ادم باشعور که خسیس و دهن بین و زورگو و حرص بده نبود ازدواج میکردم و فقط یه بچه می اوردم 

2728

فقط درس و درس و درس و خوشگذرونی و شاد زندگی کردن 

بیخیال شوهر و بچه  و ۲۰ سال سن کمی واسه ازدواجه پس بیخیالش شو و فقط به فکر درس باش 

کشور من جهان است و دین من انجام کارهای خوب 😇✌
شوهر مهم تره یا کار پیدا کردن؟

شوهرم مهمه نمیگم ازدواج نگن ولی زندگی با یه ادم اشتباهی وحشتناکه عزیزم شما میتونی کسی پیدا کنی که در کنارش باهم رشد کنید و موفق بشید یه همراه و همدل هم داشته باشید مستقل شدن خیلی خوبه اگه شدن خیلی خوبه 

2740

چون هنوز تازه 21 سالم شده هیچ نظری ندارم که بدم😐😑🤦‍♀️

امیدوارم وقتی سنم رف بالا به خودم نگم کاش تو 20 سالگی این کارو میکردم یا اون کارو نمیکردم 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
شوهر مهم تره یا کار پیدا کردن؟

بنظرم اگه استقلال داشته باشی خیلی بهتره برای ازدواجم فرصتای خوبی برات پیش میاد 

هرچند نباید شرایط زندگی رو نادیده بگیری 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

من اگر بیست ساله میشدم درس می‌خواندم تا دندانپزشک اطفال بشم،رانندگی میکردم تا تو این سن وبا داشتن گواهینامه اینقدر از رانندگی نترسم،بادوستام بیشتر خوش میگذروندم،حتما حتما حتما میرفتم سرکار 

الان ۳۸ سالمه ،لیسانس دارم،شاغلم ،ماشین دارم ولی فوبیا رانندگی دارم