2737
2739
عنوان

میخوام فرار کنم

461 بازدید | 37 پست

خستم دیگه نمیتونم هیچ کدومشونو تحمل کنم دلم به هیشکی خوش نیست نمیدونم کجا بزارم برم

دیشب ساعت ۱۲ ۱ شب دعوا کردیم شدید خودمو اینقد زدم جیغ زدم شده بودم عین روانیا صورتم باد کرده

هیچوقت نمیبخشمون هرشب دارم به این فکر میکنم شیر گاز باز کنم هممون راحت شیم 

تاپیک های مفید تگم کنید لطفا💛🌱

مجردی گلم باکی مشکل داری؟

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه خونتون آپارتمانی هست لطفا اینطوری خودکشی نکن  چند نفر بدبخت دیگه رو هم با خودت رو هوا میبری 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

منم دراین لحظه ب این فکر میکنم

چ کنیم چاره شوهره

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
2738
سلام فرار کردن مشکلات بدتر میکنه فکرشم از سرت بیرون کن

منو نفرین میکنه میگه لیاقتت مرگه انشالله بمیری انشالله بختت عین بخت خودم بشه مگه من چیکار کردم؟؟؟ 

بزارم برم ببینم بدون من راحت میشن؟؟

تاپیک های مفید تگم کنید لطفا💛🌱
خانوادم 

مث منی عزیزم من که سنم خیلی کمه۱۶ با این سنم از سر ناچاری رفتم گروع همسریابی شوهر کنم راحت شم ولی بعد فهمیدم عجب جاییه😑

:) وْ کـْابُوســي کِـهْ هـَْرگِـزْ تـْمــامْـــ نَْخْواْاهدًْ شـــد:)
مث منی عزیزم من که سنم خیلی کمه۱۶ با این سنم از سر ناچاری رفتم گروع همسریابی شوهر کنم راحت شم ولی بع ...

یه هو دیدی شوهر نکردی هیچ از درستم افتادی الان وقت کنکوری خوندنته نه این چیزا 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2706