2733
2734
عنوان

نرم شدن تنه ی گیاه ادنیوم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2375 بازدید | 91 پست
برداشتم سنگارو خاکشم واقعا نرم و سبکه  ب نطرت بدم همسرم ببره همون گلخونه نشونش بده قارچ کش بخر ...

پس فقط براتون خاک برگ استفاده کرده. 

برو بگو میخوام خاک کاکتوس برام استفاده کتید

دلشون نسوخته ازخداشون ازشون گل بخرید خراب بشه دوباره برین بخرین. 

عاشق یدونه دخترم پسرای گلم
منظورت نمیفهمم از زبری یا نرمی خاک ولی خاکش سبکه دستمو میزنم قشنگ فرو میره داخل https://uupload.ir/ ...

ببین خاک گلدونت نرم  آب زیادی نگه میداره. 

خاکش باید شنی باشه زود رطوبت خودش ازدست بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید قارچ زده 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
پس فقط براتون خاک برگ استفاده کرده.  برو بگو میخوام خاک کاکتوس برام استفاده کتید دلشون نسوخته ...

ینی ب خاطر خاک برگ اینجور شده؟بعد از ظهر ببرم ب نظرت تو این هوای سرد خراب نمیشه پلاستیک بکشم سرش؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728
برداشتم سنگارو خاکشم واقعا نرم و سبکه  ب نطرت بدم همسرم ببره همون گلخونه نشونش بده قارچ کش بخر ...

خودت قارچ کش بخر حالا هرنوعی شده استفاده کن. 

آره مطمئنم قارچ زده

فقط سرما قارچ باعث این مشکل میشه

که ازشما برگاش سالم پس قارچ که هنوز به برگا ترسیده

ببین خاک گلدونت نرم  آب زیادی نگه میداره.  خاکش باید شنی باشه زود رطوبت خودش ازدست بده

ببین این شن نداره ولی سبکه و ابو زود از دست میده و خشک میشه ب نظرم حدستون درسته کلا خاکبرگ ریخته 

قارچو ب خاطر چی زده؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
ینی ب خاطر خاک برگ اینجور شده؟بعد از ظهر ببرم ب نظرت تو این هوای سرد خراب نمیشه پلاستیک بکشم سرش؟

کجا ببری؟ 

ابیاری زیاد. نبود زهکش مناسب. نوع خاک. باعث این مشکل میشه

2738
ببین این شن نداره ولی سبکه و ابو زود از دست میده و خشک میشه ب نظرم حدستون درسته کلا خاکبرگ ریخته&nbs ...

فقط سطح خاک خشک میشه این نوع خاک زیرش همیشه مرطوب میمونه

کجا ببری؟  ابیاری زیاد. نبود زهکش مناسب. نوع خاک. باعث این مشکل میشه

ابیاری ک واقعا زیاد نبوده هر پنج روز اب فقط در حد اسپری کردم روی خاک دادم بهش 

زهکشش هم مناسه گلدونه 

ب نطرم خاکم ک مشکل داره 

تو سرما هم نیستا اتاقی ک گذاشتم  جلوی پنجره ی جنوبی نور خوبم داشت انصافا هم مقایسه کنی با عکس اول کلی بزرگ شده و برگ جدید زده

اون اتاقمونم از همه گرم تره دو سه تا طرف ابم گذاشتم کنارش برا تامین رطوبت 

پس ب نظر شما قارچ زده؟

عکسشو میگیرم میدم شوهرم ببره نشونش بده قارچ کش مانکوزوب خوبه؟

فقط سطح خاک خشک میشه این نوع خاک زیرش همیشه مرطوب میمونه

اصلا با ظرف اب ندادم ها فقط اب اسپری کردم 

شما زیاد آبیاری کردی رطوبت زیاد بود قارچ زده. 

خود گلفروشه گفته بود هر ۵ روز ی بار ب خاکش اب اسپری کنید 

منم کردم 😭

ظرفای اب کنارشم بردارم؟ی چندتا لیوان آب پر کرده بودم گذاشته بودم کنار گلدون برا تامین رطوبت چون تو این اتاق بخاریمون خیلی زیاده حس کردم ممکنه هوا خشک شه

در کل نوع آبیاری تون اشتباه بوده. 

حالا چیکار کنم قارچ کش گرفتم چجوری استفاده کنم چند روز ی بار اب بدم؟ی بار برا ساکولنت قارچ کش گرفتم ک جواب داد خدا کنه از بین نره 😭

2706