2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه بچه داشته باشم تا۶ ۷ ماهگی پیش خودم میخوابونم، بعد میبرم اتاق خودش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

من از اول تختشو اوردم چسبوندم به تخت خودمون  اتاق خودش کمدای لباسش و اسباب بازیاش عست 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
وایییی هنوز نوزاد هسته تنهاش نزاری ها حداقل از ۷ سال بزارش تنها تو اتاق

حداقل ۷ ساااااااال؟!

بهترین سن جدا کردن بچه حدود یک سالگیه  قتیکه شیر شب قطع میشه

وقتی بچه ۴ ساله متوجه خیلی چیزا میشه، به هیچ عنوان نباید بچه تا اون سن مزاحم زندگی زناشویی باشه! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
من اگه بچه داشته باشم تا۶ ۷ ماهگی پیش خودم میخوابونم، بعد میبرم اتاق خودش

قبل شش ماه باید جدا کنی شش ماه به بعد اضطراب جدایی دارن نمیشه دختر من از اولش بیدار میشد میدید من نیستم گریه میکرد 😓

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نصف شب اگه بیدار شد گریه کرد شیر می خواست چی؟؟؟؟

بیدار میشم میدم شیرشو میدم. 

قبل شش ماه باید جدا کنی شش ماه به بعد اضطراب جدایی دارن نمیشه دختر من از اولش بیدار میشد میدید من نی ...

چون ندارم دقیق نمیدونم مثلا بچه ۶ ماهه چند بار برای شیر بیدار میشه؟

اگه دو سه بار باشه اوکیه

حداقل ۷ ساااااااال؟! بهترین سن جدا کردن بچه حدود یک سالگیه  قتیکه شیر شب قطع میشه وقتی بچه ۴ ...

Wow والا من الان ۱۶ سالم هسته کنار خانوادم می خوابم بعدشم بچه باید تا ۲ سالگی شیر بخوره 

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره...🕊
چون ندارم دقیق نمیدونم مثلا بچه ۶ ماهه چند بار برای شیر بیدار میشه؟ اگه دو سه بار باشه اوکیه

بستگی به بچه داره بچه من پنج شش ساعت بدون شیر میخوابید ولی پا میشد ببینه من هستم خیالش راحت میشد میخوابید 

2706