2733
2739
نه بابا کو قانون،بجز این هزینه ها ۱۵۰۰ هم طبیعی بدون درد مازاد میگیرن،۴۰۰ اتاق خصوصی اگه بخوای،ماما ...

واااا چه سواستفاده هایی اینجاماما ۲۵۰میگیره خواهرزن عموی شوهرمم هست بیمارستانش فقط دولتیه واتاق خصوصی نداره بله بیمارستان خصوصی تاجایی که بتونن میکنن من دولتی میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آهان خوب پس همونه چراپولتونودورمیریزین باورکنین فرقی نداره

نمیدونم من دولتیارو نرفتم از نزدیک ببینم،اینا زایشگاهن خوب میرسن،یدونه فقط دولتی رفتم ترسیدم از همون ورودیش از بس شلوغ بود و هیشکی جواب ادمو نمیداد کلا بیخیالش شدم

نمیدونم من دولتیارو نرفتم از نزدیک ببینم،اینا زایشگاهن خوب میرسن،یدونه فقط دولتی رفتم ترسیدم از همون ...

نه اینجا خییییلی خلوته متاسفانه بچه اولم سقط شد بعدتوشهرمون کلا همین یه دونه بیمارستانه اونشب دونفرزایمان کردن کلا دیگه کسی زایشگاه نبود دکترشم خییییییلی خوش اخلاقه بعد یه ماماهم ازفامیلامونه خیلی هواموداره انشاالله برازایمان میرم اونجا 

دیگه همه جا همینه،من از تخت جمشید و مریمم پرسیدم.همشون همینه تعرفه هاشون.مریم ۴۲۰۰طبیعیه ۴۸۰۰سزارین ...

خوب همه سزوانتخاب میکنن فرقی نداره زیادقیمتاش اما من خیییییلی دوست دارم بتونم طبیعی بیارم

2738

سلام عزیزم 

زایمان طبیعی و سزارین هردو تو بیمارستان کسری یه قیمت هستن

من سال ۹۸ زایمان کردم با اتاق خصوصی ۸ و نیم در اومد

البته دختر داییم امسال با یه دکتر دیگه زایمان کزد شد ۹ تومن 

❤️❤️❤️❤️
خوب همه سزوانتخاب میکنن فرقی نداره زیادقیمتاش اما من خیییییلی دوست دارم بتونم طبیعی بیارم

اخه سزارین اختیاری انجام نمیدن عوضش،خیلی سختگیرن بیمارستانا و دکترای اینجا.دلبخواهی خیلی کم پیش میاد