2733
2739

مثلا از کجا بفهمیم عصبیه یا نیست؟ ممکنه همش خودشو زیر نقاب مهربونی و مظلومیت پنهان کنه...

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعاااا سخته چه بسا نشه هر چی بیشتر باهاش وقت بگذرونی بیشتر امکان داره بفهمی البته به شرطی که خودش قایم کرده باشه یعنی بخشی از درونش نباشه که خودشم خبر نداشته باشع

بعضیام قایم نکردن باید تو شرایطش قدار بگیرن

2738
ادم از زیر بم خودش سر در نمیاره مگ اینکه از ی‌نفر😐🍃

زیر یا ریز 🤨😂؟

خیلی سخته فکر کن یهو با طرفت میری زیر یه سقف بعد میفهمی مثل یه دیو دو سره.... 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
واقعاااا سخته چه بسا نشه هر چی بیشتر باهاش وقت بگذرونی بیشتر امکان داره بفهمی البته به شرطی که خودش ...

اره واقعا سخته و ترسناک....! 

یه بار دعواتون بشه معلوم میشه موقع عصبانیت چه جور ادمیه ادما موقع عصبانیت یا وقتی یه اتفاق خیلی تلخ ...

عاقا من کاملا با این حرف مخالفم وسط دعوا و عصبانیت ک حلو خیرات نمیکنن

خدایی 99 درصمون موقع دعوا یه ادم کاملا وحشیم...اونم  بخاطر اینک خون رسانی موقع عصبانیت به مغزمون کم میشه هر چرندی میگیم

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
حرفت نسبت به امضات ضد نقیض هست

منظورم شریک زندگیه 

نه مردم ! 🤨

2706