2733
2739

ارایش نمیکنم

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جون بیا اینجا یه نظرم بده ببین واسه بهتر شدنش چه کنم  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5770173/جنگوول-جدید-آوردیم?postId=173575156

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2731

نظافت شخصی و عطر و ماسک و ....

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
2738

ماسک میذارم ب صورتم، خمیردندون و دهانشوییه خوب استفاده میکنم، هرشب پلک و زیر چشمامو کرم دور چشم میزنم ، مژه هامو تقویت میکنم، موقه ظرف شستن دستکش دستم میکنم، ابرسان و تقویتی مو میزنم،، قرصهای مولتی ویتامینم میخورم ، ورزشم هر از گاهی و تغذیمو کنترل میکنم  همین

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

من روزی ۸تا ۱۲لیوان آب میخورم 

دور چشم ،کرم روز و شب استفاده میکنم 

ورزش میکنم هفته ای سه روز 

کلاس رقص میرم 

مولتی ویتامین ،فروبین،ویتامین سی و کپسول کلاژن میخورم 

هر روز دوش میگیرم و قبلش روغن زیتون به موهام میزنم

من روزی ۸تا ۱۲لیوان آب میخورم  دور چشم ،کرم روز و شب استفاده میکنم  ورزش میکنم هفته ای س ...

چ مارکی خوبه کرم شب و روز؟؟ قرص کلاژن واسچی خوبه؟ 

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
چ مارکی خوبه کرم شب و روز؟؟ قرص کلاژن واسچی خوبه؟ 

من روز و شب خیلی گرون نمی‌زنم استی لادر میزنم 

قرص کلاژن برای پوست و استخوان سازی خوبه اما دکترپوستم  می‌گفت مثل اینه که مو بخوری که موهات پرپشت شه زیاد تاثیر نداره😑😐

من روز و شب خیلی گرون نمی‌زنم استی لادر میزنم  قرص کلاژن برای پوست و استخوان سازی خوبه اما دکت ...

آهان ممنون عزیزم

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
2706