2733
2739

بچه ها من بچه دومم رو باردارم يه دختر دارم خيلي دلم ميخواست اين يكي پسر بشه... و خداروشكر شده... 

قبل اينكه جنسيت بدونم يه روز كه حالم خيلي بد بود قران رو باز كردم و از خدا خواستم بهم يه نشونه بده كه جنسيت بچم چيه! سوره محمد اومد بعد به شوهرمم گفتم گفت خب پس اگه پسر شدخواستي محمد بزاريم بعد يه دعايي هم بود خوندم واسه پسر دار شدن و نيت كردم پسر شد محمد بزارم... 

حالا ما از قبل عااااشقه اسم كيان بوديم 

الان شوهرم و اطرافيان ميگن همون كيان بزار كيان اسم اصيل ايرانيه و جديدتره ولي محمد عربيه... خيلي كيان دوست دارم... ولي از طرفي به دلم بد مياد محمد نزارم ميترسم خدا قهرش بگيره( انگاري كه خرمون از پل گذاشته حالا زديم زير حرفمون...) ولي از كيان هم نميتونم بگذرم ته دلم كيان دوست دارم... 

بعد خواستيم بزاريم محمد كيان ولي شوهرم ميگه كلك رشتي ميخواي بزني!!! 

ممنون ميشم نظراتنون رو بگيد چه كاري درسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رو خدا با قرآن این کارا رو نکنید

قرآن برای تعیین جنسیت و اسم انتخاب کردن و تفال زدن نیست

اسمشو بذار کیان اما با سیره ی حضرت محمد (ص) بزرگش کن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2728

وااای محمد خیلی از کیان قشنگتره

خوشم نیومد از کیان😐

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2738
تو رو خدا با قرآن این کارا رو نکنید قرآن برای تعیین جنسیت و اسم انتخاب کردن نیست اسمشو بذار کیان ا ...

گناه نداره كه من نيت محمد كردم حالا بزنم زير حرفم و كيان بزارم؟ 

خدا قهرش نميگيره؟؟

از اسمایی که تحریف میشع مثل نازنین زهرا یا محمد کیان و... خوشم نمیاد 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
گناه نداره كه من نيت محمد كردم حالا بزنم زير حرفم و كيان بزارم؟  خدا قهرش نميگيره؟؟

نه خدا قهر نمیکنه

اگر خیلی نگرانی زنگ بزن دفتر مرحعت

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706