2733
2739
عنوان

خداییش خسته نشدید از این همه پُززززز؟؟!🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 85 پست
ببین شاید ۱ اپسیلون اون کار هم محلی از اعراب داشته باشه ولی اینایی ک روی پروفایل تولدِ بچه ۳ماهشونو ...

دقیقا

من خودم خیلی آرزو به دل بچه ام دلم ضعف میره

این حامله ها که برمیدارن پروفایلشون هی از حاملگیشون و بچه تو راهیشون مینویسن من واقعا دلم میشکنه تاخودآگاه اشکام جاری میشه

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روانشناسی میگفت اگه کسی از چیزی زیاد حرف میزنه مطمئن باش تو همون یه مورد ضعف داره

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
این پزا حداقل تو نی نی سایت نیست همه از شوهرو زندگی و خانواده شوهر بچه دار نشدن مینالن و بی پولی و گ ...

از صبح میدونی چندتا تاپیک:

۸۰تا بیبی چک خریده شوهرم از بس سالها منتظر بچه بودیم؛سن=۱۸سال!!!!

خانواده شوهرمو میسوزونم ولی میرم خونشون هلاک میکنن خودشونو بس ک عزو احترامم میکنن!

و و و...

اینا فایل امروز بود😄

بریم ببینیم تا شب جی کاسبیم😂😀😃

2731
اها همون ماشینی ک من بهت هدیه دادم😏🍃

نه اون و انداختم توپارکینگ ویلای لواسونمون گفتم باشه اونجا🤭🤭😂

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
😂😂😂😂😂😂نه دیگ کنار لامبورگینی من پارک کردی خواستم جای ماشینو بت بگم😎😎😎

قربونت ماشین ک سوزن نی گم بشه تو بگو میخاستی پز بدی تو بسیار فرد فخر فروشی هستی هع😂🍃

من آرزو میکنم "زنان"👸 نه بر "مردان" بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.💪🌼🍃
از صبح میدونی چندتا تاپیک: ۸۰تا بیبی چک خریده شوهرم از بس سالها منتظر بچه بودیم؛سن=۱۸سال!!!! خانوا ...

دقیقا طرف همچین گفت تو مطبم دارم از خوشحالی گریه میکنم زود پریدم پروفایلش دیگه فکر میکردم میخواد بنویسه چند سالمه و حداقا ۸سال ننتظر بودم و معجزه شده دیگه طرف تازه ۱۸سالشه یه بارم اقدام کرده حالم بد شد اح اح

2738
قربونت ماشین ک سوزن نی گم بشه تو بگو میخاستی پز بدی تو بسیار فرد فخر فروشی هستی هع😂🍃

😂😂😎منو پززززز؟ من خیلی فروتنم جوری ک در حالی ک دارم توی لامبورگینی که با لباسم ست کردم توی شهر گشت میزنم و کودکان مار رو میبینم گریم میگیره 😂😂

عجب بابا عجب
دقیقا من خودم خیلی آرزو به دل بچه ام دلم ضعف میره این حامله ها که برمیدارن پروفایلشون هی از حاملگی ...

ب قول همین دوستمون تو همین تاپیک:

غصه نخور.فقط شنونده باش

برای حاجت رواییت صلوات فرستادم🤲

نه اون و انداختم توپارکینگ ویلای لواسونمون گفتم باشه اونجا🤭🤭😂

اها همون ویلا ک پولشو از من قرض گرفتی هنوز ندادی😒🍃

ب قول همین دوستمون تو همین تاپیک: غصه نخور.فقط شنونده باش برای حاجت رواییت صلوات فرستادم🤲

ممنون عزیزم

ولی احساس میکنم بعضیا یا خودشدن اسکولن یا فکر میکنن بقیه اسکولن

😂😂😎منو پززززز؟ من خیلی فروتنم جوری ک در حالی ک دارم توی لامبورگینی که با لباسم ست کردم توی شهر گش ...

اره ب جون خودت اون دفه سر پول ادامس ک قرض گرفته بودم ی کولی بازی در اوردی اون سرش نا پیدا😏🍃

2706