2737
2734
عنوان

واقعا باید با بچه سرتق چیکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 63 پست
من پست هاتو نخوندم اما به مامان باباش گفتی؟یا به شوهرت بگو که به بردارشوهرت بگه

شوهرم گفته میگن بچس دیگه

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ساکت شو تا دوباره نزدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای 

وااای مامانه هیچی نمیگفت .😄😄😄

یکی به بچه های من اینو بگه یا کتک بزنه . با ۴ روش ساموراییم به ۸ قسمت مساوی تقسیمش میکنم .واالا .عین شاسکولا نگام میکرد فقط 

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
به جاریت بگو و رفت و آمدتو کم کن انشاالله که دوسه سال دیگه درست بشه

جاریم با مادرشوهرم زندگی میکنن من میرم خونه مادرشوهرم خب هست اونجا

بعد الان من بچه دارم با بچم حسادت میکنه و اذیت میکنه

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
2731
وااای مامانه هیچی نمیگفت .😄😄😄 یکی به بچه های من اینو بگه یا کتک بزنه . با ۴ روش ساموراییم به ۸ ق ...

بچه هاشو میشناسه خب😆 ولی واقعا خیلی بده تربیت بچه بد باشه

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
جاریم با مادرشوهرم زندگی میکنن من میرم خونه مادرشوهرم خب هست اونجا بعد الان من بچه دارم با بچم حساد ...

کنترل روابط بچه ها واقعا سخته منم نمیدونم فقط میدونم هیچکس حق نداره بچه رو کتک بزنه حالا به هر دلیلی ، یه وقت به توصیه بعضیا گوش نکنی بزنیش مدیون میشی

کنترل روابط بچه ها واقعا سخته منم نمیدونم فقط میدونم هیچکس حق نداره بچه رو کتک بزنه حالا به هر دلیلی ...

نه بابا اولا دلم نمیاد دوما بزنم بلند بلند جار میزنه زنعمو منو زد

2738
ببرش تو اتاق دستتو بزار رو دهنش چنتا بزن تو کله اش بگو داد بزنی از پنجره پرتت میکنم پایین بعدم دستشو ...

🤨این وحشی بازیا چیه

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
اگه تا آخر خونده باشین گفتم که شوخی کردم عزیز خودم اصلا دلم نمیاد همچین رفتاری با آدم بزرگ داشته باش ...

خب منم رو شوخی گفتم خخ

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2706