2737
2734
عنوان

بچه ها ینی منم سرطان گرفتم ؟🥺

693 بازدید | 100 پست

نزدیک ده سالههههه ک مشکل روده و دفع دارم 

خیلی سخته اونایی ک یبوست و خونریزی دارن میفهمن ک ده سال اینجوری باشی و درد و‌خونریزی بکشی چقدر دردناکه 

خیلی دکتر رفتم ولی چون سنم کمتر بود همش ملین بهم دادن 

منم استفاده مبکردم بهتر میشدم یکم ولی دوباره بدتر میشد‌

ب طرز وحشتناکی دفع میکنم ک از درد یبار بیهوش شدم خونریزی های پی در پی 🥺

الان از سال اولی ک مشکلم شروع شد ده سال میگذره و‌دکتراتازه یادشون افتاده ک برام کلونوسکوپی بنویسن

اخرین بار ب دکترم گفتم اینهمه دل درد یهویی گرفتم صعف دارم  بیحالم  وضعیتم ک معاینه کردی چی شما تشخیص میدی 

گفت فعلا کولونوسکوپی رو انجام بده( ازمایش خون مخفی در مدفوع انجام دادم )  تا معلوم بشه کنسره یا نه 

من نمیدونستم ( کنسر ) ینی سرطان تو نت معنیشو زدم الان ناراحت نیستم ولی ی حس عحیبی دارم 

شاید واسه اینه ک ده ساله از درد و سوزش خونریزی (۴ ساله ک خونریزی گرفتم) شقاق و همورویید دیگه جونی واسم نمونده  

کسی تجربه ای داره بهم بگه؟ 

راستی دکتر ازم سابقه این بیماری رو تو فامیل و خانوادم پرسید گفتم پسر عموم و یکی از عمه هام پولیپ خوش خیم روده داشتن فقط ک بعدش گفت برو کلونوسکوپی تا ببینیم کنسر یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مادر منم 10سال همین طوری بود آخرشم هموروئید گرفت دکترا جوابش کردن الان سالمه سرطان سینه گرفته اون مشکلم کاملا حل شده سرطان هم نبود ولی اینقدر وخیم بود ک دکترا جوابش کردن کلوسکوپی هم شد وحشتناک توده داشت تو روده مقعد 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
مادر منم 10سال همین طوری بود آخرشم هموروئید گرفت دکترا جوابش کردن الان سالمه سرطان سینه گرفته اون مش ...

من همورویید گرفتم وحشتناکه ینی احساس میکنم کل رودم بیرون اومده 

2706