2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه آیت الکرسی یه حمد و صلوات برات فرستادم.‌‌ توروخدا دعام کن...😭

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2728

۳ تا خوندم انشالله به حاجتت میرسی

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2738
یه آیت الکرسی یه حمد و صلوات برات فرستادم.‌‌ توروخدا دعام کن...😭

تروخدا براي منم بخونين فائزه ام ميخوام عشقم محمد مهدي برگرده دعا كنين تروخدا ارزوومه بحق فاطمه زهرا و دستاي بريده عباس

تروخدا براي منم بخونين فائزه ام ميخوام عشقم محمد مهدي برگرده دعا كنين تروخدا ارزوومه بحق فاطمه زهرا ...

قربونت برم چشم دعا میکنم انشاالله برگرده به حق علی

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
من شمارو فالو ميكنم قبول كنين برگرده به خداا تا عمر دارم دعاتون ميكنم

قربونت بشم مرسی بخدا خیلی محتاج دعاتم تاپیکامو بخونی