2737
2734

سلام دوستان وقت همگي بخير

راستش بنده قصد بارداري دارم ولي متاسفانه به شدت ترس فوق العاده زيادي از زايمان طبيعي دارم كه ميدونيد اجبارهم شده بنده در شهر اصفهان زندگي ميكنم كسي هست كه بدونه كدوم دكتري اينجا هست كه اگه ازش درخواست كنيم سزارين زايمانمون ميكنه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم دکتر انصاری سزارین اختیاری انجام میده تو بیمارستان مهرگان

واااقعا؟؟!

آخه من چند نفرو ميشناسم كه هرررركاااري كردن  سزارين زايمان كنن نتونستن و هيچ دكتري هم نبود كه اين كارو انجام بده آخر سرم به اجبار يك زايمان طبيعي بسيار  وحشتناكي رو تجربه كردن كه ديگه كلا از بچه دار شدن دوباره منصرف شدن

2731

اره من چند وقتی هست تو این گروهای بارداری هستم همشون فقط اسم دکتر انصاری رو میارن برا سزارین اختیاری و ازش تعریف میکنن ولی من نرفتم پیشش نمیدونم کارش چجوریه

💜عضو گروه بنفش مانکن های زیبا💜وزن شروع ۸۱/۱۰۰☹️وزن تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳  ۷۸/۸۰۰🤕وزن فعلی ۷۶/۹۰۰😍 وزن هدف ۶۳💪🤩
اره من چند وقتی هست تو این گروهای بارداری هستم همشون فقط اسم دکتر انصاری رو میارن برا سزارین اختیاری ...

من الان توي اينترنت سرچ كردم دوتا دكتر با فاميل انصاري كه متخصص زنان و زايمانه توي اصفهان پيدا كردم يكيشون نفيسه و اون يكي زهرا بود نميدونين اون كه شما ميگيد كدومشونن؟؟

2738
ببخشید عزیزم من اصفهان نیستم منظورم اینه هرجا باشی پول بدی بهشون عمل میکنن

نميدونم ولي ميگن چون خيلي از امتياز پزكشكيشون كم ميشه خيلي كم ميشه دكتري بدون هيچ دليل منطقي  سزارين كنه

من الان توي اينترنت سرچ كردم دوتا دكتر با فاميل انصاري كه متخصص زنان و زايمانه توي اصفهان پيدا كردم ...

زهرا انصاری

💜عضو گروه بنفش مانکن های زیبا💜وزن شروع ۸۱/۱۰۰☹️وزن تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳  ۷۸/۸۰۰🤕وزن فعلی ۷۶/۹۰۰😍 وزن هدف ۶۳💪🤩