2737
2739
عنوان

مادرشوهر گاو

1875 بازدید | 142 پست

خودش گاوه هی بپسر بزرگم میگه گاو..مثلادیروز پسرم شیرینی تعارف میکرد..خجالتیه..یواش میگفت بفرماییدن جعبه رو ک میگرفت حلو مهمون..بعد مادرشوهر ازینور هی نوچ نوچه میکرد میگفت حرف بلد نیست بزنه بچه بزرگ..یا میخاست میوه تعارف کنه هی میگفت به پسرم از دوماد شروع کن..حالا این دوماد مگ خر کیه از هرجا شروع کرد بنظرم فرقی نداره..یا گفت میز عسلیو بزار اونور پسرمم گیج شده بود اینم هی نوچ نوچ میکرد..شوهرمم ک به غرعرای ننش حساسه هی پکو پوز میکرد نگاش ک میکردم..(ینی تو دلش میگفت این چه بچه ایه بزرگ کردی)😐

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

متاسفم واسه شوهرت که بخاطر ننه ی پیر خرفتش پسرشو تحقیر میکنه،خاک تو سر مادرشوهره حسودت

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

غلط کردن!! پشت پسرت دربیا

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
2738
غلط کردن!! پشت پسرت دربیا

شوهرم پکو پوز مبکنه بجا اینکه چیزیشون بگه

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

عنوان تایپکت جدید بود   

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
عنوان تایپکت جدید بود    

😐

حالا چرا انقدر از بچه كار ميكشن

مثلا زرنگ بار بیاد

خب لال بودین؟ یه چیزی بهش بگین دو بار خنکش کنین  شوهر من که این چیزا ببینه 6 تا میگه مدل هو ...

خونوک 😁

مشهدی هستی؟

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
2706