2733
2734
عنوان

میخوام یه جشن معذرت خواهی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 36 پست
منم دقیقا شرایط تورودارم .... حالا چیشد ک نظرت عوض شده؟ بیا تاپیک قبلیم

خوندم عزیزم

بنظرم پسر سالم خیلی کمه ببین چقد دوست داره پسر خوبیه یا نه

بعدشم ببین شغلش چیه و اینده شغلیش چطوره

اگه الان پول کمی داره ولی جای پیشرفت داره اوکیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادکسی که عاشقم بود عین تو دقیقا۱۶ اینابودم اومد خواستگاری کلی حرف بارش کردم۱۷ ازدواج کردم الان میخوام جداشم۲۰ سالمه ولی اون هنوز مجرده😐

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2728

اینطور که معلومه ایشون فقط با جمله ی معذرت میخوام از ذهنش پاک نشده..حالا من بهت یاد میدم انشالله نتیجه بگیری چونکه با ادمای کینه ای مراوده داشتم و میشناسمشون.اگه واقعا میخوای از دلش بره

خب اتفاقا حتما جشن بگیر اگه دوس داشتی سنگ تموم بذار بگو همه اینارو واسه معذرت خواهی و جبران برات گرفتم.

بعدشم کاملا توی چشماش زل بزن از ته دلت معذرت خواهی کن و بگو که از حرفام خیلی پشیمونم و اون موقع از روی خامی این حرفا رو زدم خودمم نمیدونم چرا این حرفا رو گفتم ولی واقعا شرمندم..در واقع این حرفا رو از کسی دیگه شنیده بودم با اینکه دوستت داشتم از روی بچگی از دهنم پرید.اگه گفت کی؟؟یه جوابی براش جور کن دیگه ولی اسم مامانت رو نیار.

در اخر هم بهش بگو فهمیدم سواد و پول و اینا اصلا مهم نیس(حالا شاید مهم باشه ولی واسه دل اون بگو دیگه)😉مهم جنم و خوبی خودته و شخصیت ادما اصلا به این چیزا نیس و اینا هیچ ارزشی نداره ولی الان میفهمم که تو خیلی باعرضه ای و اگه بخوای هم میتونی به همه اینا برسی بگو من خیلی بچه بودم که مرد خوبی مثل تو رو با این چیزا سنجیدم و به نظرم تو لیاقت همه ی اینا رو هم داری.

خلاصه اینکه همونطوری که بیچاره رو زدی تو سرش سرکوبش کردی و غرورش شکسته،الان برعکسشو انجام بده ببرش بالا بزرگش کن تا دوباره غرورش برگرده و بتونه ببخششت.(اگه بتونی یه کوچولو فقط یکم تواضع به خرج بدی دیگه مطمعنم میبخشتت) اونم اینکه آخرش بگی نادونی اونموقع منو ببخش.

دیگه فکر میکنم کاملا از ذهنش پاک بشه این کینه.👌🏼