2737
2734
عنوان

تاپیک شخصی _ یادداشت _ کسی نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط یه سر میزنم هرشبم میام چکت میکنم زود میرم

قرار ما فرداشب دو و چهل وپنج دوستان!

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

خیلیم عالی😍 

امروز روز اوله‌. راستی فعلا این اوایل چون هنوز شام میخوری شامتو خیلی زود بخور حدود ۶ ونیم عصر مثلا

بعدم برو بازار چای ترش بگیر البته میتونی هم چای سبز بخوری

پیاده روی فراموش نشههههه

فقط یه سر میزنم هرشبم میام چکت میکنم زود میرم قرار ما فرداشب دو و چهل وپنج دوستان!

عزیزممم 😄❤ ممنون 🙏

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2738
خیلیم عالی😍  امروز روز اوله‌. راستی فعلا این اوایل چون هنوز شام میخوری شامتو خیلی زود بخور حد ...

مرسی عزیزم. چشم.❤❤

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

🔥🔥🔥🔥🔥پست دوم:

امروز یک دی بود:

صبحانه و ناهار و شام طبق قولم هر کدوم ده لقمه خوردم.

دو تا نارنگی. ۱۱ تا دونه آجیل. نسبت به روزهای قبل آب بیشتری نوشیدم.

امشب ساعت خواب می شه ۲:۳۰ 

کالری سوزوندم و خونه تمیز کردم.

شب بخیر 💚

🔥🔥🔥🔥پست سوم:

سلام

دیشب ۲ دی بود زود خوابیدم خسته بودم نشد بیام بنویسم

ساعت خواب 22:45

دیروز هم رژیم  @fairy107      مهربون رو رعایت کردم.

ورزش کردم.

@fairy107‍ هر روز وزنم رو بنویسم عزیزم یا نه؟

صبح بخیر 💚

سلام عزیزم چ خوووب موفق باشی 😍😍😍 خیلی خوبه روز ب روز کمتر کن غذاتو. وزنتو ۴ روز یبار چک کن و بن ...

باشه مرسی 🌹