2737
2739
عنوان

بچه ها تا حالا شده شاهد این باشید ک کسی که دوسش دارید با یکی دیگه باش

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 35 پست
آره دقیقا الانم با یه پسر دیگه هستم قراره دوسال دیگه عقد کنیم افتاده دنبال پسره پسره محلشم نمیزاره د ...

من یه دختر خاله داشتم ۲۲ سالش بود اون موقع یه پسری بود به من معرفی کردن پسره ازم خوشش اومد خیلی یعنی میگفتم بمیر میمرد برای دختر خالم تعریف کردم منو پسره دیدم برای ازدواج خیلی مناسب هم نیستیم اون دنبال زمان بود همه چیز و درست کنه من می‌گفتم نمیشه و تمام بعد از این که تموم شد دختر خالم گفت بیا پسره رو بزاریم سرکار من گفتم زشته و اینا اون اصرار کرد منم چون خیلی دوسش داشتم دختر خالمو گفتم باشه خلاصه شمارشو برداشت بهش پی ام داد و آخرم گفت که دختر خاله ی منه و ازش خوشش اومده و بیا دوست شیمو اینا اونم گفت باید ببینمت من گفتم نرو اون اسرار که نه بزار قشنگ حالشو بگیریم

آره دقیقا الانم با یه پسر دیگه هستم قراره دوسال دیگه عقد کنیم افتاده دنبال پسره پسره محلشم نمیزاره د ...

خلاصه رفت. منم رفتم باهاش ولی جلو نرفتم برگشت و گفت هی در مورد تو حرف میزد و می‌گفت من می‌دونم سرکاریه و این چه کاریه و اینا باز من گفتم بسه دیگه ادامه نده اون اسرار من دیگه قبول نکردم گفتم بهش بگو که اره سرکاریه منم میدونستم اسکرین شات بگیر برام بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونم گرفت و فرستاد ۶ ماه بعد اومد پر رو پر رو جلو چشمام برام تعریف کرد که با پسره تبانی کرده اسکرین شات بگیره بفرسته برای من خودشون ادامه بدن و علت این کارشم این بوده که به من نشون بده پسره آدم نبوده و بخاطر من این کارو کرده الآنم از عذاب وجدانش داره برام قضیه رو تعریف میکنه

2728
اونم گرفت و فرستاد ۶ ماه بعد اومد پر رو پر رو جلو چشمام برام تعریف کرد که با پسره تبانی کرده اسکرین ...

بعد تو حرفاش سوتی داد چون پسره همش در مورد من حرف میزدم این فهمیده میخواد با اون منو فراموش کنه و یجورایی حال منو بگیره من بخشیدمش گفتم پسر ارزش نداره اما ۲ سال بعد دوباره اینکارو کرد اما پسره بهش پا نداد و اومد برای من تعریف کرد وگرنه خودش بهم نمی‌گفت منم کاملا رابطمو باهاش قطع کردم بعدا شنیدم چون اولین دوست پسر دختر خالم با بهترین دوست دختر خالم بهش خیانت کرده بودن این خودشو ضعیف دیده و با از راه بدر کردن مردای دیگران اعتماد بنفس و قدرت میگیره مشاورش به خالم گفته بود خلاصه رابطتو باهاش قطع کن قطع قطع