2733
2734
عنوان

بچه ها تا حالا شده شاهد این باشید ک کسی که دوسش دارید با یکی دیگه باش

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 35 پست

به نظرم دوتا پا داری دوتا دیگه قرض بگیر ازش دور شو

برای من وحشت ناک ترین چیز دقیقا همینه ک با یکی دیگه ببینم کسیو ک دوس دارم  اقعا ادمو‌پیر میکنه

دلت تنگ میشه طبیعیه عکساشو نگا کن گریه کن داد و بیداد کن تا بلاخره اروم شی ولی اصن جایی ک فک میکنی میبینشون نرو اصن یاده این نیوفت ک با کسی بوده واقعا وحشت ناکه

منو نامزدم یه شعار داشتیم از اول اونم این بود که ما همو بخوایم هیشکی نمیتونه جدامون کنه مگراینکه خود ...

میدونی چرا رفت چون من روابط ازاد نداشتم الان با دختریه ک باهاش رابطه داره تا دیروقت بیرونه باش من این شرایطو نداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چرا رفت چون من روابط ازاد نداشتم الان با دختریه ک باهاش رابطه داره تا دیروقت بیرونه باش من ای ...

کسی که اینجوری هست‌تو رو برای زنگ تفریح میخواد نه عشق پس بیخیالش شو قیدشو بزن

خدایا بهم یه ارامش عطا کن تا نزنم دهن بعضی از بنده هاتو سرویس کنم🤐🤐
2728
کسی که اینجوری هست‌تو رو برای زنگ تفریح میخواد نه عشق پس بیخیالش شو قیدشو بزن

دقیقا همینو میخوام اون همین الانم برگرده واقعا نمیتونم دیگه باهاش باشم چون یه روز ترکم کرد نمیتونم ببخشم

من شاهد بودم با یه پسر رابطه داشتم اقواممون بود یه روز زنگ زد گفتش اینستات رو پاک کن پیجم دست دوستم هم بود منم گفتم باشه ولی پاک نکردم ساعت سه شب رفتم توی اینستام دیدم بله دوست پسرم با رفیق فابریکم لاس زده توی پیج من ساعت پنج صبح خونه دوستم قرار گزاشته بودن منم سرزده رفتم و غافلگیرشون کردم دیگه همونجا دعوا کردیم و بعدشم کات کردیم آخرشم زندگیمو به گا داد

دقیقا همینو میخوام اون همین الانم برگرده واقعا نمیتونم دیگه باهاش باشم چون یه روز ترکم کرد نمیتونم ب ...

حق داری کاملا درکت میکنم میدونم واقعا سخته اما بدون تو لیاقتت بیشتر از اینا هست پس قید همچین ادم هوس بازی رو بزن 

خدایا بهم یه ارامش عطا کن تا نزنم دهن بعضی از بنده هاتو سرویس کنم🤐🤐
2738
اره خیانت نکرده ولی برای من خیلی موضوعه وحشت ناکیه

خب برامن نیست اگه بامن بود و اینکارو میکرد اره اذیت میشدم اما الان دیگ نسبت ب من تعهدی نداره میتونه با هرکسی دلش میخواد باش فقط برای منی ک هنوز بهش حس دارم سخته

میدونی چرا رفت چون من روابط ازاد نداشتم الان با دختریه ک باهاش رابطه داره تا دیروقت بیرونه باش من ای ...

خب دیگه کسیو برا دوستی و عشق و حال چندروزش میخواست نه ازدواج

اخه از ی جایی ک خودشم متوجه نیس میفهمم ک داره پیگیریمو میکنه با وجود ک الان دوس دختر داره

دوتا حالت داره یا خودت با یکی دوست میشی اونو فراموش میکنی یا اینکه اون تموم می‌کنه بعد یمدت دوباره برمیگردین حتما هم نیازی به ازدواج نیست همین که در کنارش شاد باشی عالیه اما الان سعی کن تو هم با یکی دوست شی

من شاهد بودم با یه پسر رابطه داشتم اقواممون بود یه روز زنگ زد گفتش اینستات رو پاک کن پیجم دست دوستم ...

خدایی الان باید حتی برای بهترین دوستا هم یه راز های رو نگفت 

خب من نمیتونم فعلا ی جوریم ک دلم هیچ پسری نمیخواد

درکت میکنم تو باهاش رابطه جنسی کامل نداشتی؟اگر نداشته باشی این از اون دسته های که می‌ره عشق و حالشو می‌کنه چند سال بعد اگر شرایطش اوکی بشه میاد خوستگاریت اما من نمیگم جواب رد بده من فقط میگم کاری رو بکن که خوشحالت می‌کنه در صورتی که بهت آسیب نزنه منمیگم صد در صد برمیگرده

خدایی الان باید حتی برای بهترین دوستا هم یه راز های رو نگفت 

آره دقیقا الانم با یه پسر دیگه هستم قراره دوسال دیگه عقد کنیم افتاده دنبال پسره پسره محلشم نمیزاره داره از حسادت جر میخوره به منم داره میگه که دنبال این نباش نامزد داره به پسره همین چیزی رو که گفت و گفتم گفتش این دنبال اینکه رابطمون و بهم بزنه محلش نده نمیدونم من با این چیکار کردم که داره باهام این کارو میکنه