2737
2739

اسی دلم واست سوخت ظرف یکبار مصرف بگیر پولشو من واست کارت به کارت میکنم🌹🌹♥️♥️😁

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو خونه اونا میری چی درست میکنن؟ از نظر من بار اول دارند میاند جالب نیست کمتر از دو مدل غذا درست کنی ...

من دیر به دیر میرم ولی یه سوپ و یه خورشت مادرشوهرم گذاشته، خواهرشوهرمم آب گوشت و کوکو😐

همرو ولی خیلی بی اعتماد به نفسم پایینه میترسم خراب کنم

نه عزیزم

چرا ترس؟

خیلی هم خوبه که میتونی همه چی بپزی

مطمئن باشه اوناهم در خد تازه عروس انتظار دارند نه خانم  باتجربه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738
اینجا مگه مهد کودکه شما چرت و پرت میگید زیر پستم، مشورت خواستم ، پست شما نشونه ی فرهنگتونه

استارتر،بهت حق میدم دفعه اولته،مادرشوهرمیاد،ولی اصلا به ظرف کثیف کارنداشته باش،اصلا بزار مهمون رفت بشور،

ولی پذیرایی خوب کن،وباروی خوش.

واااا انقد دو سه تا دونه ظرف بهتون فشار میاره؟

مگه مادر شوهرت چند نفره؟

بعد خانواده خودتون هم میان همینجوری هستید؟🤐

بار اولشه میاد خونه پسرش چه اشکالی داره پذیرایی خوب کنی حالا چنتا ظرف هم بشوری اتفاقی نمیفته که

من دیر به دیر میرم ولی یه سوپ و یه خورشت مادرشوهرم گذاشته، خواهرشوهرمم آب گوشت و کوکو😐

خوب خواهرشوهرت که کارش واقعا ضایع بوده، اما برای مادرشوهرت بار اولیه که میاند به نظرم دو نوع غذا( مثلا مرغ یا تهچین و یه مدل خورشت) با سوپ خوبه. برای دفعات بعدی مثل خودشون یه نوع غذا بذار