2752
2734
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8345 بازدید | 1132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سنم تو چه میگویی  ای سنم ای زیبای بی همتا مکن این دل را دیوانه و شیدا که بی تو میشود تنها&nbs ...

دختررشتی الان کجای توتشتی یاتکیه دادی به پشتی درموردمن چی نوشتی بزنمت یه مشتی تاباشوهرت کنی آشتی 😂😂😂😂

خدایابه امیدخودت نه بنده های بی خودت😍
ژان ژان مهستی 😍💓 سحا (درسته؟)صبحا میری یا شبا😐🤦 ک بردی اینجوری دل ما؟

سُها...بیشتر شبا میرم😂😂😂😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
ای سها سرو خرامان سایه ای بر من فکن تا فدای سایه ی سرو خرامانت شوم چون شما هم اسم من هستی شعر زیبا ...

ای جاااان ....سلطاااان غم سلیطه❤😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
وااای خیلی ببخشید اسمتو دیدم ی مصرع ناشاستی تو ذهنم چرخید حیف روم نمیشه بگم🤦🤦🤦

بگو😂😂😂

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
2706