2752
2734
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8345 بازدید | 1132 پست
موفنگی چراچندروزه نمیخندی😭بااین گرونی 😖خدابزنه به کمرروحانی😂

موفنگی موفنگی فردا که شدی قطع کاربری، میفهمی میفهمی

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سنما با غم عشق تو چه تدبیر کنم تا به کی از غم تو ناله شبگیر کنم دل دیوانه از آن شد که نصیحت شنود ...

بسی زیبا بود

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
سنما با غم عشق تو چه تدبیر کنم تا به کی از غم تو ناله شبگیر کنم دل دیوانه از آن شد که نصیحت شنود ...

😍🤠

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
بیا سریع بیا سریع لولو چه جیگری

😂این چی بود😂😂😂😂😂

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
دختر شهر قصه ها باریکلا عنی بردمه شهر ساری باریکلا همون شعره پایتخته با کمی تخلص

زری جون یه تکون،  عوووو 

زری جون دو تکون،   عوووو

زری جون دلمو بگیر و گردوخاکاشو بتکون، عوووووو😂

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
اتش نشانی کُ کُ کُ اتیش گرفتم کی کی

ماهمه گوگولی مگولیم‌💃 بااون پرفایلت مارو نخوری اگوری پگوری💃 نه گوگولی نه مگولی💃    نه جنی نه هوری💃  مارو نخوری اگوری پگوری 🤣🤣🤣

2706