2737
2739
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8342 بازدید | 1132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرشار از عشقمو تو هر لحظه میرینی به حالم  نمی دونم چرا اینجوری شد😐😑😂

🚬 زخمیمون کردی داداششششش 😂😂😂

زهراااااااااااا س چه قشنگه شعراتتتتت 

زهراسسسس چه میخنده لبهات 

گوگولی  عاشقه چشاته .محوووو چشمای سیاته 

@zahraaaas    

@ماا_همه_گوگول_مگولیم    

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2731
از نظر من خلاقیت😂😂🤘

😂😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
آقا اگه تونستید با کاربری من بگید والااا کوکو هم نه کُ کُ تلفظ میشه دوستان 😌 KoKo ببینم چیکار می ...

کو کو بیا جلو اُ اُ

بیا جلو بلرزون

قر بده و بچرخون

منظور شاعر چرخاندن کمر میباشد

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
منم منم این یار شیرییین هموون سرشار پرناز همووون سرشار با ناااز

ما همه گوگول مگولیم خیلی شادو شنگولیم درهم دیگه میلولیم خلاصه خیلی خنگولیم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
2740
آقا اگه تونستید با کاربری من بگید والااا کوکو هم نه کُ کُ تلفظ میشه دوستان 😌 KoKo ببینم چیکار می ...

کو کو دل منو بردی کو کو رفتی و نموندی اخ ...

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
کو کو؟ ان قلب ویرانه ی من  کو کو؟ ان شوق جاودانه ی من 😆

دستت درد نکنه 😐

👌🏻😂

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐