2726
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8338 بازدید | 1132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر جالب واسه ۲ تا کاربر شعر گفتی 😂😂

من دخترک کبریت فروشم 

از بی پولی کبریت میفروشم 

خانواده خرررج داره باید کبریتارو گرون بفروشم🤢🤢🤢😂

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
2728
کوکو جان  جیگر جان  دل ای دله دل ای دل  باریتم اهنگ ستین بخون😂😂😂

عالیی😂😂😂

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
[QUOTE=173562935]نه بابا من که باتو از این حرفا ندارم از وقتی چشم به جهان گشودم همش دور و برم بودی & ...

توف تو روحت 😂😂😂😂😂

نگو ابتکار، بگو خریت خودتت😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
[QUOTE=173562935]نه بابا من که باتو از این حرفا ندارم از وقتی چشم به جهان گشودم همش دور و برم بودی & ...

آی دلم😂😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
دختره شهر قصه ها کجایی کجایی  دل من پر از غصه شده کجایی کجایی کجایی کجایی 😂😂😂😂😂😂😂

اهای دختر رشتی اهههااااای دختر رشتی دل دیونه من چرااا بی تو ویروون گشتهههه

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
2706