2733
2739

يا خانوماي با تجربه

ما سه سال پيش ي خونه خريديم و قولنامه دستي رو نوشتن و امضا كردن دوتا شاهد و همچنين صاحب خونه كه اين خونه فروخته شده ب فلاني و ي مبلغ پولو گرفت وگفت خونه رو تحويل نميدم تا كل پول بدين البته اين تو قرار داد ننوشتن

پولاش رو تا داديم دير شد اما كل پولاشو داديم الان خونه رو نميده ميگه پولامو دير دادين و ديركردش رو بدين ما قبول كرديم اما دوباره داره ميگه بازم بهم پول بدين 

ماهم رفتيم دادگاه شكايت كرديم ك خونه رو نميده

همه ي فيش هايي ك پولاشوداديم هم هست

الان من دارم از استرس ميميرم نكنه خونه رو قاضي بهش بده؟ تنها اميدم همين خونه هست و گرن هيچ جايي نداريم ديگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه وکیل هس بهم بگه من خیانت دیدم و در حال طلاقم فعلا فقط درخواست دادم اول فکر میکردم خیانتش چتی بعد فهمیدم جنسی اونم تو خونه خودم الان قهرم و درخواست طلاق دادم هنوز برا درخواست نفقه زوده چون دو سه هفتس فقط اومدم و بهم گفتن اگر مدرک نداری نمیتونی خیانتش ثابت کنی یعنی تو پروندش نمیره پس من چجوری از شرش خلاص شم اونم به دروغ میگه من زندگیم دوست دارم بیا برگرد که من بگم مهریه نمیخوام فقط طلاقم بده

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
2728
شكايت كرديم ازش بنظرت قاضي چ حكمي ميده؟

عزیزم اگه نوشتن و امضا کردن انگشت زدن به دلیل عمل نکردن به عهد مشکل داره اون آقا و باید جریمه بده البته من از پرونده و مفاد قولنامه اطلاع ندارم 

شكايت كرديم ازش بنظرت قاضي چ حكمي ميده؟

اگه فیش واریزی هاتون وقولنامه وشاهد واینارو ببرین ان شاالله کارتون راه میفته وخونتون رو میگیرید

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
اگه وکیل هس بهم بگه من خیانت دیدم و در حال طلاقم فعلا فقط درخواست دادم اول فکر میکردم خیانتش چتی بعد ...

عزیزم خیانت رو متاسفانه قانون ما دو تا چهار تا مرد بالغ شاهد و پزشکی قانونی ثابت میکنن که رابطه جنسی بوده یا ن

2738
عزیزم خیانت رو متاسفانه قانون ما دو تا چهار تا مرد بالغ شاهد و پزشکی قانونی ثابت میکنن که رابطه جنسی ...

اما من لباس زیر هرزه هارو هم تو خونم دیدم برادر شوهرم به چشم خودش زنه رو تو خونه دیده اما شهادت نمیده شبو روز زنگ و پیام و قرار من مطمئن مطمئنم خودشم اعتراف کرد اما تو دادگاه که نمیگه نه خودش نه برادرش

هیچ با وقت قول نامه مال غیر منقول  نخرین  اصطلاحا گفته میشه موبایعنامه وهییچ اعتباری نداره...،قاضی حکم ب نفع شما میده پول تصفیه شده و در قول نامه راجب تاخیر در تصفیه شرایطی ذکر نشده،و شاهد دارین..

اما من لباس زیر هرزه هارو هم تو خونم دیدم برادر شوهرم به چشم خودش زنه رو تو خونه دیده اما شهادت نمید ...

باید روی طلاقت یه شکواییه مثلا خیانت بزنی بعد لباس زیر رو باید تحویل پزشکی قانونی بدی اگر اسپرم شوهرت و مدرکی وجود داشت ادله حدودی ثابت میشه

باید روی طلاقت یه شکواییه مثلا خیانت بزنی بعد لباس زیر رو باید تحویل پزشکی قانونی بدی اگر اسپرم شوهر ...

اوه لباسه مال چندماه پیشه و تو خونه که دیدم شوهرم گرفتش ازم

2706