2737
2734
عنوان

اخلاق عجیب بعضی خانم ها

361 بازدید | 29 پست

چرا بعضی عروس ها اینجور هستن دوست دارن شوهر به خاطر اونا مادر و خواهرش و فراموش کنه خانمی و میشناسم که وضع مالی خوبی داره شوهرش از نظر مالی بهش وابسته است خودش با صداقت تمام گفت به شوهرش دستور داده شوهرش دیگه با خواهرشوهرش  ارتباط نداشته باشه بی دلیل حتی خواهرشوهرش و یکبار هم ندیده  و شوهرش هم با خواهرشوهر قطع ارتباط کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب

به شخصه ترجیح میدم اول ببینم چجور آدمایی هستن

اگه آدمای خوبی باشن منم باهاشون خوب میشم 

اونا هم عضوی از خانوادم میشن و آرامش من و همسرم پابرجاس

اگه دیدم دنبال بحث و دردسرن سعی میکنم وارد حاشیه نشم و رابطمو کم کنم یجورایی

فعلا که مجردم

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.

عزیزم مشکلت چیه 100تا تاپیک زدی تو هر 100تاش از توهینی دریغ نکردی

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2740

گلم خیلی علت میتونه داشته باشه ماکه توزندگی شخصی وخصوصی ادم ها نیستیم که بفهمیم چرااین رفتارهارو میکنند ولی ان شاالله خدادل هاشون رو نسبت به هم نرم کنه

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

چون که خانواده شوهر عروسو میچزونن از اول میخوان بگن هی دختر فکر نکنی پسر ما برای توئه عروسم اینجوری انتقام میگیره و اکثر مواقع پیروز میشه.نتیجه اخلاقی:خانواده شوهر از روز اول عروس رو احترام کنن و عزت بدن پسرشونو برا خودشون حفظ کردن

پسر و برادری که اونقدر بی رگ باشه که بی دلیل و فقط بخاطر دل زنش قید خانوادشو بزنه بدرد لای جرز میخور ...

بدبختی اینجاس که واسه دل زنش هم نیس واسه پوله.گفتن که خانومه پولداره ومرده ازلحاظ مالی بهش وابستس

بدبختی اینجاس که واسه دل زنش هم نیس واسه پوله.گفتن که خانومه پولداره ومرده ازلحاظ مالی بهش وابستس

پس کلا اسم اون لکه ننگ را باید از شناسنامه خط بزنن

.                                                                  
2706