2737
2734
عنوان

چقد میتونین بخشنده باشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 31 پست

بستگی داره کی باشه و چه خطایی کرده باشه بعضی خطاها قابل بخشش نیست زندگی یه نفرو نابود کنه مثلا بعد بگه ببخش یا سر پیری یا دم مرگ طلب بخشش میکنن این پشیمونیا ارزش ندارن

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...

ببينم ناراحت و پشيمونه ميبخشم ولي ديگه از چشمم ميفته(اگه كارش اينقد وحشتناك باشه)

اگه پشيمون نباشه ك عمرا

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره چیکار کرده باشه من یه زمان پسر خالم و دوست داشتم دوستم باهاش چت میکرد و پسرخالمم ادعاس دوست داشتن داشت یه گندکاریشو‌ برا دوستم گفته بود ولی گفتع بود به من نکه دوستمم به من گفت ولی ‌گفت نگو بهش منم چون دوستش داشتم گفتم و دعوام شد اونم رفت به دوستم گفت چرا گفتی دوستممم بعد ۱۲ سال دوستی یه هفته بلاک کرد بعدش در اورد ولی به مدت شش ماه پنهانی با پسر خالم حرف میزده و امار و کارای منو میداده بهش بعدش پسرخالم گفت من هکت کردم فهمیدم ولی تهش دوستم بهم همه چیو گقت خیلی بعم ریختم ولی بخشسدم و هیچ وقت به زوش نیاوردم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2738

بعضیهارو میتونم راحت ببخشم ولی بعضیها رو اصلا و ابدا، بعضیها نیش افعی میزنن معلومه آدم نمیتونه راحت بگذره

.                                                                  

من  اگه ببينم طرف يه كم هم پشيمونه راحت ميبخشم ولي خيانت رو اصلا  خط قرمزمه ،كلا همه رو زود ميبخشم اما شوهرم يه كاري كه ميكنه وقتي  هم كه ميبخشمش  كاري كه كرده رو يادم نميره تو دعواي بعدي ميكوبم توسرش

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

برعکس من زود میبخشم یادمم میره چیکار کردن برای ایت اخلاقم همیشه ناراحتم چرا فراموش میکنم که باز اتفاقي بیافته ناراحت بشم 

"مردم خواب هستند پس هنگامی که می‌میرند، هشیار می‌شوند"

بخشیدن به این معنی نیست که جایگاه طرف رو بهش پس بدیم بخشیدن یعنی کار بدش رو فراموش کنیم که با بخشیدن خودمون رو رها میکنیم و راحت میشیم شاید در موارد بشه فرصت داد که همون جایگاه قبل رو بهش بدیم برای بار اول اما اگه بازم اشتباهش رو تکرار کنه و بهش فرصت بدی اون دیگه بخشیدن نیست تحمل و گذشت و فداکاریه ،اگه از کسی بخاطر اشتباهی که بار ها انجام داده چشم پوشی کنی هم از خودت هم از اون آدم انسان بدتری میسازی باید دیگه ببخشی رو رها کنی 

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
2706