2733
2734

من با یه پسر مغرور و از هر جهت عالی که خواستگارم بود آشنا شدم بخاطر حساس بودنش و تعصبش نتونستم تحمل کنم البته خیلی خوبی هم داشتا نه اینکه هیولا باشه و جواب رد دادم بخاطر غرورم نمی‌خواستم بپذیرم که دوسش دارم و به حرفاش گوش بدم الان ولی میخوام دوباره مثل اول تموم بشیم بعد ۴ سال دوری چون احساس میکنم مثل قبل نیست حالا چکار کنم؟

مرد هم تعصب و وحشی بودنش قشنگه.سیب زمینی میخوای چکار

اگه وافعا میخوادتت و میخواهیش برو طرفش.من کلا با این حساسیت های شوهرم تازه دوست پسرمم بود کلا یه ادم دیگه شدم.از ۱۵سالگیم شدم همونی که اون میخواد و عاشق اینم که انقدر روم حساسه.اگه روی چیزی بیتفاوت باشه ناراحت میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره اون موقع بچه بودم نمیدونستم چکار کنم الانم نمی‌دونم چکار کنم چجوری محبت کنم

باهاش تماس بگیر.البته اگه این قابلیت رو تو خودت میبینی که واقعا با حساسیتهاش کنار بیای .سخته ولی شیرینه

اگه وافعا میخوادتت و میخواهیش برو طرفش.من کلا با این حساسیت های شوهرم تازه دوست پسرمم بود کلا یه ادم ...

رفتم طرفش اونم قبول کرده دوست باشیم اما میخوام یکاری کنم دوباره منو خواستگاری کنه چون بخاطر اون رفتارم ازم مطمئنم نیست

2738
رفتم طرفش اونم قبول کرده دوست باشیم اما میخوام یکاری کنم دوباره منو خواستگاری کنه چون بخاطر اون رفتا ...

اعتمادشو جلب کن.مثلا بگو هر چی دوست نداری انجام نمیدم.طول میکشه تا اعتماد،کنه

باهاش تماس بگیر.البته اگه این قابلیت رو تو خودت میبینی که واقعا با حساسیتهاش کنار بیای .سخته ولی شیر ...

اره چهار سال هر چی سعی کردم فراموشش کنم نشد دیگه فهمیدم دوسش دارم و حساسیتاش هم میتونم تحمل کنم الان باهاش دوستم اما مثل اول نیست میخوام دوباره مثل سابق بشه

اره چهار سال هر چی سعی کردم فراموشش کنم نشد دیگه فهمیدم دوسش دارم و حساسیتاش هم میتونم تحمل کنم الان ...

بگو میخوام رابطمون جدی شه امیدوارم بتونم دلتو بدست بیارم.شوهر من میگفت باید بشی اونی که میخوام وگرنه هم خودتو میکشم هم به کسی شوهر کنی اخرم خودمو.ولی منم کوچک بودم فوری نرم شدم چون دوسش هم داشتم

اعتمادشو جلب کن.مثلا بگو هر چی دوست نداری انجام نمیدم.طول میکشه تا اعتماد،کنه

اره خودش بهم گفت که طول می‌کشه خب دقیقا چون تاحالا این کارو رو نکردم بلد نیستم دقیقا چیکار کنم میشه مثال بزنی

اره خودش بهم گفت که طول می‌کشه خب دقیقا چون تاحالا این کارو رو نکردم بلد نیستم دقیقا چیکار کنم میشه ...

هر جا دیدی با چیزی عصبانی شد عذر خواهی کن.

دیدی رو چیزی حساسه انجام نده

شاید باور نکنی چون شوهر من حساسه الان ۱۰ساله داییهامو ندیدم.حساسه نمیزاره.حتی بخوان بیان دیدنم میگم نیاین شوهرم دوست نداره.یکسری حساسیتهای واقعا شاید خنده دار ولی دوست دارم گوش کنم تا بدونه چقدر میخوامش.میگه زنی که سرخود باشه به درد زندگی نمیخوره 

بگو میخوام رابطمون جدی شه امیدوارم بتونم دلتو بدست بیارم.شوهر من میگفت باید بشی اونی که میخوام وگرنه ...

خب میدونی گفت باید با هم صحبت کنیم اما الان ۳ هفتس که قراره صحبت کنیم چون کارش زیاده محدودیت ترددم ننیزاره دیگه فقط پی ام میدیم و زنگ میزنیم صحبتمون قراره در مورد این باشه که دوباره با هم باشیم یا نه برای همین من بهش عزیزم و اینا نمیگم 

2706