2737
2734
هیچی.میخندیدم میگفتم بدنو ببین جون بابا. بعدشم رفتم روش دراز کشیدم خوابیدیم😂

خوبه حامله اش نکردی 😐💔😂

سلام سیامک انصاری هستم🤗🤗 از طرف بایا اومدم بگم تا نی نی سایتو سالم پس نگیریم اروم نمیگیگیریم😐😐 یک لحظه از یاد بایا غافل نشید🤕🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه  بابا روتینه.نی نی یارا خوابن آخه

بدم میاد راجب مسائل شخصی زناشویی حتی تو مجازی گفتنشو

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
مله رمضون بود.میگفت روزه مو باطل نکنی سلطااان

😂😂😂 میگفتی امروز کله گنجشکی بگیر

سلام سیامک انصاری هستم🤗🤗 از طرف بایا اومدم بگم تا نی نی سایتو سالم پس نگیریم اروم نمیگیگیریم😐😐 یک لحظه از یاد بایا غافل نشید🤕🤕
2740
دیگ خود خدا هم راضی نبود ما اون روز رو روزه بگیریم😂

😂😂😂 گناهش افتاد گردن تو دیگه 

مجردم هنوز

اما فک کنم گریم بگیره بدم میاد کسی بهم دست بزنه

ولی عمم تعریف میکرد خیلی سال قبل البته که شب عروسی وقتی تموم شده رفته بین پدر شوهر مادر شوهرش خوابیده اصلا شوهرشو ندیده خیلی خوابالو بوده😂😂

اشکال از بچه هاست که سریع گزارش نمی زنن نی نی یار بارها تذکر داده بجای صحبت کردن گزارش بزنید ولی متا ...

خوب انکار خودشون لذت میبرن از گفتن رابطشون کلاغ ی حیوون نمیزاره هیچکس رابطشو ببینه بعد ادما اصلا حریم نمیشناسن برای همه رابطشونو تعریف میکنن

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
2706