2733
2739
عنوان

مردايى كه دستِ به زن دارن!!

114 بازدید | 11 پست

به نظرتون نشونه هاشون قبل ازدواج يا دوران نامزديو مجردى و دوستى چيه؟

من با يه نفر اشنا شدم همش شوخيشو ميكنه

نميدونم كسى كه شوخيشو ميكنه هيچوقت اينكارو نميكنه؟

يا كسى كه شوخيشو ميكنه اينكارو ميكنه؟

قد ١٦٤وزن ٦٨،٧٠٠ هدف:٥٥ شروع: ١٥/٢/٩٨ حال حاضر، ٥٩،٩٠٠

وقتى هم كه يه چيزى ميگم زورش ميگيره يا ناراحت ميشه به شوخى منو نيشگون ميگيره

محكمم ميگيره

به شوخيه بيشترا

ولى خوب نه كه حرفشو هم ميزنه باز به شوخى من شك كردم به اين قضيه

هیچ نشونه ای ندارن گاهی یه مرد آروم ترین مرد کرئه ی خاکیه ولی یه زن روی تک تک میلیاردها اعصابش راه م ...

😂😂

نه جدا اينكه يه ادم ديگه رو بزنى كار هر كسى نيست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم مردایی که دست بزن دارن بدجور تو زندگیشون تحقیر شدن البته قبل ازدواج وفقط زن میگیرن ک اون عقده رو خالی کنن اما هر کاری کنن نمیشه. نمیدونم هم نشونه هاش چیه چون قبل ازدواج ب شوهرم گفتم دست بزن داری گفت میشکنم اون دستی ک رو تو بخواد بلند شه اما متاسفانه داشت.

2731

اونیکه شوخیشو میکنه صد درصد شک نکن کع میزنه

باید تحقیق کنی برادر یا خاهر کوچیکتری اگه داشته روش دست بلند میکرده یانه؟

یه فیلمی هم هست ملی و راه های نرفته اش پسره تو دوران دوستی گاهی شوخیشو میکرد و خشونتشو نشون میداد بصورت نامحسوس بعدش دختره رو بعد ازدواج خیلی کتک میزد

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

شوهر دوستم اینقدر خُنُک و تنبل و منزوی و بی زبون هست

ولی دست رو دوستم بلند میکنه😒💔

نمیدونم نشونه هاش چیه...

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.
2740
مردی دیگه دست بزن داشته باشه مرد نیست ولی در کل مردایی که پدرشون دست بزن داشتن اکثرا پسراشون دارند

ن من بابام هرگزدست رو مادرم بلند نمیکرد حتی فحشم نمیداد اما متاسفانه برادر بزرگم ظاهرا دست بزن داره

مردا همشون دست بزن دارن فقط بعضیاشون جلو خودشونو خیلی میگیرن و نمیرنن

نه گلم همه دست بزن ندارن و حتی ب اون حد از عصبانیت نمیرسن که بخان فیزیکی برخوردکنن

نمونه اش شوهر خودم بعداز 7سال زندگی خیلی جزئی گاهی یکم فقط اعصاب خورد میشه که باهم حرف نمیزنیم تا حالش جا بیاد اهل داد و بیداد و اینا هم حتی نیس

اما من برعکسم گاهی خیلی عصبانی میشم که بچه رو کتک میزنم متاسفانه

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
ن من بابام هرگزدست رو مادرم بلند نمیکرد حتی فحشم نمیداد اما متاسفانه برادر بزرگم ظاهرا دست بزن داره

گفتم اکثرا اره خب اینجوری هم پیش میاد اینا همش ریشه داره خشم عصبی بودن ...

🤍
گفتم اکثرا اره خب اینجوری هم پیش میاد اینا همش ریشه داره خشم عصبی بودن ...

ب نظرم اینا بیرون یکی دستمالیشون کرده سر زنا خالی میکنن چون زورشون ب طرف نمیره. همین داداشم ک میگم ادم تحصیل کرده ایه ارشد مهدسی پتروشیمی داره زمان خودشرتبه دو رقمی اورد.ادم الکی نیس یا عیاش و بی خانواده نیس. البته خانمشم کارا عجیبی میکنه مثلا جنگشون میشه از خونه میزنه بیرون ۵۰۰کیلومتر راه رو بدون اجازه با اتوبوس میاد خونه باباش