2733
2734
عنوان

تله پاتی

213 بازدید | 10 پست

دوروز بود ناخواسته میرفتم تو فکر ی بنده خدایی. امروز باهاش تماس گرفتم گفتم تو فکرت بودم گفتم اتفاقا دیروز عکساتو دیدم به یادت بودم می خواستم باهات تماس بگیرم. چند ماه بود ازش خبر نداشتم. پیش اومده برای کسی؟

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....

آرع برامن زیاد بوده

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا چرا؟

ببین این مث یع انرژی میمونه مث همون قانون جذب

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2738
علتش چی می تونه باشه من ۵ ماه بود از این آدم هیچخبری نداشتم یهویی وسط درس خوندنم رفتم تو فکرش نگو او ...

توی نت راجبش کامل اوضیح داده 

دلایل زیادی داره 

درواقع یجور مثل الهام شدنه ،بهت یه حسی القا میشه 

برا منم زیاد پیش اومده که مثلا چند روز توفکر بودم به یکی از دوستام زنگ بزنم یا پیام بدم ،بعد خودش زنگ زده 

مثلا همین چند روز پیش به دوستم پیام دادم 

اونم گفت که همون موقع دقیقا میخواسته بهم پیام بده 

یا اینکه وسط چت کردن یه جمله ی شبیه همو دوتامون باهم گفتیم