2733
2734

قمارباز،ناکجا آباد موعود، توکیو غول اینارو خیلی دوس دارم 

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه حرفا چه چیزا آدم شاخ در میاره 😐😐😐😐این ک میگی چی هست

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2728
خواهرم میبینه اینا رو پیشنهاد داد:  Sword art online Black butler Assassination classroom S ...

همشون عالین ... دو تا گزینه آخر سوپر احساسین اوناییکه دنبال انیمه های عاشقانه ان واقعا خیلی جذابن اون دوتا

2740
هردو 

سریال:اتک ان تایتان،توکیو غول،ناروتو،سگ های ولگرد بانگو،بی نظمی در دبیرستان جادو،وان پیس،دفترچه مرگ

سینمایی:صدای خاموش،دختری ک درزمان پرید،بازگشت گربه،تخم فرشته(خیلی پیچیدس اگر نفهمیدی داستانش چیه نقدشو بخون تو نت)،بچه گرگ ها،

فعلا همینا یادم میاد

ماکیا رو یادم رف بگم

سینمایی خیلی عالیه من ک واقعا با هر لحظه ای ک ماکیا گریه کرد باهاش گریه کردم

به سوی جنگل نور کرم های شب تاب فوق العادس ینی هر چی بگم کم گفتم خیلی احساسیه من خیلی باهاش گریه کردم

مدفن کرم های شب تابم قشنگه درمورد جنگه

دروغ تو در اوریل هم قشنگه ببینید اینارو

در