2733
2739
عنوان

تاپیک آموزش نامه نوشتن به فرشته ها 💞💞

| مشاهده متن کامل بحث + 85684 بازدید | 1846 پست
ببخشید این نامه رو روی کاغذ بنویسیم؟بعدش کجا بزاریم؟

نامه رو با کلمات محبت آمیز و با احترام بنویس . و تووش از فرشته مربوطه کمک بخواه و مشکلت رو بنویس و دقیقا بگو که چی میخوای . ۱۲ شب بنویس و ههشونو جمع کن یه جا . بعد که ۱۲ شب تموم شد همه رو با هم بسوزون و به آب بسپار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@سارن_سوانیewq    عزیزم من اگر برای ثروتمند شدن یکی دیگه برای فرشته ها نامه بنویسم میشه؟

به نام خدا 

فرشته ثروت من تورا تقدیس میکنم 

ازت خیلی ممنونم ک پول و ثروت منو زیاد کردی و الان هیچ مشکل مالی ندارم وووو هر چی میخوایی در مورد پول باشه 

بعدش مینویسی عشق الهی هم اکنون پول و ثروت رو وارد زندگیم کرد

پروردگارا بابت اینکه پول و ثروت منو چند برابر کردی سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم 

فرشته ثروت من ازت خیلی ممنونم ک ب اذن خداوند پول و ثروت منو دوچندان کردی ممنونم ازتون 

تاریخ و اسم و امضا 

پونزده بار روزی یک بار حس و حال عالی باور قطعی داشته،باشی نتیجه میبینی 

این برای ثروتمند شدن شماست گلم 

میتونی بدی خودش بنویسه 

اسم و فامیلش مثلا علی محمدی به فرشته عشق علی محمدی  تورا تقدیس میکنم که همیشه مهر و ...

عزیزم اشتباه نمیکنی؟ نامه به فرشتگان داری درخاست میکنی که برش گردونه نباید یجوری بتویسی که بهش رسیدی .باید بگی ازت درخاست میکنم علی رو برگردون 

.
2738
من ی آقایی رو خیلی دوس دارم تقریبا سه ساله دوبارم خاستگاری کرده خانواده ام همه مخالفت کردن اما استخا ...

اینجوری بهتره مثلا 

به فرشته نگهبان در (اسم پدرت)

مثال اسم پدرت فرزاد

به فرشته نگهبان در پدرم فرزاد  تو را تقدیس میکنم و  خدارا سپاس میگزارم که به سرعت این مشکلی که پدرم راضی به رفتنم سر کار نمیشه برطرف میکنی 

من هم اکنون رضایت پدرم را برای رفتن ب فلان جا و سرکار جلب کردم یا دریافت  کردم

اینجام مینویسی پروردگارا سپاسگزارم که پدرم راضی شد برم سر کار سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم 

فرشته نگهبان ازت تشکر میکنم ک پدرم رو راضی‌ کردی ب رفتنم سر کار 

به جای نوشتن اینکه راضی شد برم سزکاز بنویس راضی شد باهاش ازدواج کنم اسم خواستگاریم بنویس 

عزیزم اشتباه نمیکنی؟ نامه به فرشتگان داری درخاست میکنی که برش گردونه نباید یجوری بتویسی که بهش رسیدی ...

ن گلم باید جوری بنویسی که بهش رسیدی اینجوری انرژی خیلی میزه بالا عزیزم 

سلام عزیزم من حدود ده ساله که به یه نفر شدیدا علاقمندم وتوانایی ابراز احساسم رو ندارم یعنی جسارت این ...

گلم اینو تا حالا نشنیدم 

ولی میتونی به فرشته جفت روحیت نامه بنویسی 

ک یکی جفت خودتو وارد زندگیت کنه 

ولی یجای دیگه پستت بهم گعتی اینطوری درخاست کنم که عشقمون رو زیاد کن و برش گردون ینی اشتباهه؟

ن گلم من گفتم؟؟؟؟؟؟

ن ن ن ن اصلا من اینو نگفتم 

کپی کن  متنمو بهم بده ببینم چی گفتم 

2706