2733
2739

بچه‌ها دیدید این عکسایی رو که تو یه مکان هستند ولی اون فرد ۵,۶ تا شده؟

یعنی یه آدمه که تو همون لوکیشن چندتا شده در حالت های مختلف.

کی می‌دونه با چه برنامه ای درست میکنن؟

یا اینشات هم نمیشه فک کنم

اگه میشه راهنمایی کنید 💝😘

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 

خو با اپ دیگ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

فتوشاپ

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش بهاره صالحنیارو نگا کن بلاگر عکاسه 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
2738
پیش بهاره صالحنیارو نگا کن بلاگر عکاسه 

پیجشو ندارم میشه بهم بدید

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
با پانوراما میشه که رو خود گوشیا هست

جدا ؟ 

آخه با پانوراما با این کیفیت در نمیاد

چون یادمه یه جا دیدم که با برنامه کنار هم قرار می‌داد ولی اسم برنامه رو نگفت

picsart

پیکس آرت نمی‌دونم چرا نسخه اصلیش رو گوشیم نصب نمیشه!!

گوشیم ردمی نوت 8 هست