2737
2739
عنوان

ازدواج

162 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من به دلیلاذیت های زیاد خانواده یه روز مجبور شدم از خونه فرار کنم اما پسری ک عاشقشم نجاتم داد و منو به خونه برگردوند اما باوجود اشتباهاتی ک کردم اون منو دوست داره و میخاد باهام ازدواج کنه اما خانوادم فکر میکنند ک پسر مناسبی نیست و بدون هیچ شناختی مخالفت میکنند در صورتی ک ما عاشق همیم و اونم پسر عاقل و خوبیه 

یه بار دلو ب دریا زدم و با پدرم صحبت کردم راجبش اونم مخالفت چندانی نکرد اما خواهرم و مادرم چون باهام دشمنن با دخالت هاشون پدرم رو عصبانی کردن ، چند بار بعدش هم من به صورت غیر مستقیم و نامحسوس ب پدرم فهموندم ک ما میخایم ازدواج کنیم اما میترسم مستقیم و واضح بگم میترسم مخالفت سختی بکنه و منو محدود کنه ، بنظرتون چیکار کنم راهکار بدین لطفا 

فرار از مد نیوفتاده🤔🤔

چرا من فک کردم فرار دیگ قدیمی شده و منقرض شده

با افتخار کاربر سال۹۶😎وقتی پیام دادی و جوابتو ندادم بدون ترجیح دادم با مغز زنگ زده ات بحث نکنم . پس بدون بی جواب موندن پیام ات از چیه😊

ببین تو بالا بری پایین بیای این فکرو دور بنداز ک خواهرت و مادرت باهات دشمنن مگه میشه اخه!!؟؟؟

باید ببینی چ رفتار هایی داشتن و درست قضاوت کنی ببینی تو با اونا بدی یا اونا با تو بدن!!

بعد بذار ی مدت بگذره پسره رو بابات بشناسه درست حسابی

ی چی بهت میگم یادت باشه

هچ وفت حرف دلتو گوش نده 

ی روز همه راهیو که با دلت رفتی با عقلت برمیگردی

درست انتخاب کن 

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرار از مد نیوفتاده🤔🤔 چرا من فک کردم فرار دیگ قدیمی شده و منقرض شده

ن آخه من اصلا کاری ب مد نداشتم از فرار هم خیلی متنفرم اما یه بار مجبور شدم ترکشون کنم ولی یه روزم طول نکشید برگشتم 

2728
ن آخه من اصلا کاری ب مد نداشتم از فرار هم خیلی متنفرم اما یه بار مجبور شدم ترکشون کنم ولی یه روزم طو ...

دختر نکن این کارا رو  

حیف جوونیت ک با غصه  و ناراحتی بخواد بگذره

با افتخار کاربر سال۹۶😎وقتی پیام دادی و جوابتو ندادم بدون ترجیح دادم با مغز زنگ زده ات بحث نکنم . پس بدون بی جواب موندن پیام ات از چیه😊
دختر نکن این کارا رو   حیف جوونیت ک با غصه  و ناراحتی بخواد بگذره

ن اینکارو نمیکنم دیگ اما الان واقعا من یک نفر خوشبختم سخت در تلاشم واسه راضی کردن خانواده 🤦🏻‍♀️

ببین تو بالا بری پایین بیای این فکرو دور بنداز ک خواهرت و مادرت باهات دشمنن مگه میشه اخه!!؟؟؟ باید ...

نه عزیزم من با دلم تصمیم نمیگیرم حسابی وقت گذاشتم واسه ی شناخت کلی درب دری کشیدم ، در مورد خواهرمم بگم ک ایشون چون ازدواج موفقی نداشته حسادت میکنه و علنا ب زبون آورد ک نمیزاره من ب خواستم برسم البته من ب حرفاش توجهی ندارم میترسم پدر و مادرم را تحت تاثیر قرار بده

نه عزیزم من با دلم تصمیم نمیگیرم حسابی وقت گذاشتم واسه ی شناخت کلی درب دری کشیدم ، در مورد خواهرمم ب ...

بازم میگم بذار مدت زیادی از اشنایتون با اون اقا بگذره بعد تصمیم بگیر

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2738
بازم میگم بذار مدت زیادی از اشنایتون با اون اقا بگذره بعد تصمیم بگیر

آخه دوره ی آشنایی ۶ ماه دیگ حداکثر یک ساله ما دوساله ک تو رابطه ایم واقعا دیگ سخته واسمون همدیگه رو شناختیم فقط منتظر رضایت خانوادم هستیم 

آخه دوره ی آشنایی ۶ ماه دیگ حداکثر یک ساله ما دوساله ک تو رابطه ایم واقعا دیگ سخته واسمون همدیگه رو ...

انشالله ک هرچی خیر و صلاحته عزیزم پیش بیاد 

توکل ب خدا کن همه چی درست میشه

ن اینکارو نمیکنم دیگ اما الان واقعا من یک نفر خوشبختم سخت در تلاشم واسه راضی کردن خانواده 🤦🏻‍♀️

چرا فک میکنی فقط با اون ی نفر خوشبختی؟