2737
2739
عنوان

کلیشه های مسخره تو نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 75 پست
دقیقا فقط اراده میخواد چون اراده ندارن میگن کلیشه

مگ بقیع چجور شروع میکنن 

بخدا من زنیو دیدم شوهرش رفتع بود زندان زنع شب و روز با ی بچع کار کرد خونع ساخت 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره خب میسه منم خالم همینطور بود و الان مستقله 

مادر منم الان کاملا راحت شد و مستقله 

ولی میتونست بمونه اگه ب حرف شما بود 

اگه میموند تو اون زندگی معلوم نبود دقیقا چ اتفاقات نحسی میوفتاد

BTS| ARMY⟬⟭⁷|

نیازی نیست حتما دوباره ازدواج کنیم

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2738
مگ بقیع چجور شروع میکنن  بخدا من زنیو دیدم شوهرش رفتع بود زندان زنع شب و روز با ی بچع کار کرد ...

ی اشنایی هست حالا نسبتشو نمیگم

از همسرش حدا شده

ی بچه ی داره الان ۱۵ ۱۶ سالشه این بچه

خانومه هیچی از همسرش نگرفت وقت طلاق

فقط بچه رو برداشت

بعد اول خیاطی میکرد 

تو ی اتاق زندگی میکرد

هیچ تداشت

الان تولیدی زده خونه خریدن

ماشین داره

مجردم هستپای مردی در میون نیس

نه بابا، از زندگی طرف که کامل خبر ندارن، نمیشه مشاوره داد اینجا

اینجا سر هر چیزی راهکاره طلاق میدن ماشالله 

کلا همینن 

ب ممجردا میگن شوهر واسه چیتونه دررحالیکه میری گذشته یارو رو سرچ میکنی طرف از ۱۵ سالگی دست ب دعا برای ازدواج بوده 😂😂😂

نه بابا، از زندگی طرف که کامل خبر ندارن، نمیشه مشاوره داد اینجا

بعضیا که میگن شوهرم پول نمیده میگن طلاق یا میگن شوهرم طرف مادرشو گرفت سریع میگن طلاق اینو منم قبول ندارم 

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس

خیلی معذرت میخوام اینجوری میگم ولی خیلیا میان عقده های زندگی شخصیشونو رو بقیه پیاده کنن من هر جا میبینم بد راهنمایی میکنن میگم که برن مشاور که یه آدم متخصصه و بی طرف که راهنماییشون کنه

الان تاپیک دیدم طرف پشت سر شوهرش حرف زده بود کاربرا به شوهرش فحش میدادن خب این روش تاثیر میذاره شوهرش از چشمش میفته

خیلی اثرات بدی داره نی نی سایت البته خیلی اطلاعات خوبی هم میده

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی