2733
2739
عنوان

بوی بد واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 4400 بازدید | 59 پست

ترشحات کلا بعد ورزش یا وقتی شلوار جذب میپوشیم  بعد ادرار طبیعیه 

ولی رنگش مهمه اگه سفید باشه فکر نکنم مشکل داشته باشه ولی هر چی به سمت زردی بره فکر میکنم بخواطر عفونت باشه 

پوشیدن شورت خیس  شورت کثیف نشستن تو آب کثیف این چیزا باعث میشه 

تا جایی ک من میدونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر مجرد که نمیتونه پماد واژینال استفاده کنه  بوی بد بخاطر عفونته، ترشحات عادی بوی بد ندارن، ...

منم چنماه پیش تکرر ادرار شدید و سوزش گرفتم با امپول و سرم و قرص خوب شدم الان ترشحاتم‌یکم زرد رنگن

2738
میگه سفید و حالت جامدن

عفونت قارچیه با دوسه تا دونه قرص حل میشه اگ زود اقدام کنه. واسه من موندگار شد هرچی میخورم کامل درمان نمیشه چندبارم دکتر رفتم میگن هیچی نیست تو رعایت نمیکنی در صورتی که من خیلی رعایت میکنم 

منم چنماه پیش تکرر ادرار شدید و سوزش گرفتم با امپول و سرم و قرص خوب شدم الان ترشحاتم‌یکم زرد رنگن

احتمالا عفونت داری باز، برو دکتر زنان دارو بده

ترشح عادی بدون رنگ یا سفید رنگه و بدون بو

آقا من ترشحات خیلییی زیاد دارم بی بو 

توی پاپ اسمیر نوشته بود التهاب دهانه رحم دکترم گفت چیزی نیست و هیجی نداد

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2706