2733
2734
ببخشید قصد توهین به کسی رو ندارم فقط برام سواله چرا با کسی که هیچی نداره یا بیکاره ازدواج کردید؟ ...

مرد هیچی نداشته باشه ولی جنم و جربزه کار داشته باشه زرنگ باشه همه چیو بدست میاره خیلی کسا هم بودن اول زندگی همه چی داشتن اما بعدا هیچی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نداشت، تا یه چیزی جمع کرد فقط اومد خواستگاری بقیه رو سپرده بود دست خدا😁 ولی خب دوسال نامزد بودیم جورشد خداروشکر

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2728
۱۶ ساله عقد کردیم و دانشجوی ارشد بود ۱۳ ساله عروسی کردیم دکتراش رو گرفت و الان هیئت علمی هست

خداروشکر 

همسر منم وقتی اومد دانشجو ارشد بود و بیکار 

ما ۴سال عقد بودیم و دوساله عروسی کردیم میخواستم ببینم ما هم یه روز صاحب خونه میشیم😅

الان یه پراید داریم و کمی پس انداز 

2738

دوست پسرم وقتی اومد خاستگاری

یه موتور سنگین داشت😃

یه شغل خوب

یه زمین

فقطم١٩سالش بود😁

بابام نزاشت

الان سه سال میگذره یه ماشین اضافه شده😅

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          

۲۷ سالش بود یه پراید داشت و ده تومن پول با پشتکار زیاد 

با اون ده تومن طلا خریدیم، ۶ ماه بعد عقد یه ماشین خیلی بهتر خریدیم

و وسایلو گرفت و اومدیم خونه خودمون بدون کمک کسی، خونه خریدن که با این پولا تبدیل به رویا شده، ولی یه خونه خوب و بزرگ رهن کردیم الحمدلله...🧿

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀
خداروشکر  همسر منم وقتی اومد دانشجو ارشد بود و بیکار  ما ۴سال عقد بودیم و دوساله عروسی ک ...

آره.چرا که نه

خدا که بخیل نیست

عشقتون پایدار

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
ببخشید چس تومن داشت الان هم گوز تومن    

دهنت سرویس😂😂😂😂😂😂

پاره شدممممم

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
تازه من همسرم بعد از عروسی رفت سربازی و کل زندکی با خودم چرخید تا اومدن و رفتن سر کار و تازه حالا بع ...

بازم شکر الان زندگیت خوبه مانسل الان که دیگه کارم نداریم دلمون خوش باشه باحقوقش زندگیمون میسازیم خدابهمون کمک کنه اکثرا ازفکرازدواج اومدیم بیرون بتونیم خودمون اداره کنیم هنره

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2706