2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیم خوبه انشالله موفق باشید ولی خب خیلیام همه ی اینچیزا رو که گفتین و حتی بیشتر دارن چیز خیلی خاصی ...

قبلا خیلی راحت تر بوده الان هم نسلای من هنوز دارن از باباشون پول تو جیبی میگیرن

خودمم گفتم کسایی که سطح خانوادگیشون متوسط رو به بالا بوده و کمک پدر و .. داشتن رو نمیگم

کسی که ریال به ریالشو خودش به دست اورده میگم

همین تاپیکو ببینین طرف زن و بچه داره هنو خونه نداره

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2731

هه.هییییییچی فقط ی گوشی معمووولی

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

یک ساله ونیمه تقریباعقدیم وقتی اومدخواستگاری گفت خیلی چیزادارم دروغ گفت نداشت الان داریم باسختی جهیزیه میخریم ولی پشتکارداره خداروشکر.منم مامان و بابام هیچی نداشتن وضع مالی خونواده هامون یکی بود

بابا من فقط ی موکت داشت با ی ماهیتابه.  الان خدارو شکر دارن همه چیز. باغ زمین خونه مغازه ماشین ...

سلام عزیزم میشه شما هم بگید چجوری دارید رژیم میگیرید؟؟؟ من ۶ کیلو اضافه دارم.. میخوام رژیم بگیرم کم بشه

2740
واقعا همین طوره  درآمد ها افزایش پیدا نگرده مثلا نهایت دوبرابر شده ولی همه چی چند برابر  ...

دقیقا 👍🏻👍🏻آسیب روانی ه زیادی داشت بعضی هاااا(((بعضی)) با خالی بندیهاشون ارزوی نداشتشونو به تصویر کشیدن

2706