2737
2734
شما داری دروغ میگی آخه پسر تو ۲۴ سالگی چجوری هم خونه هم کار هم ماشین 

داداش منم داشت

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم موقعی که شروع کردم به کار هدفمو 30 سالگی گذاشته بودم وقتی 24 سالگی رسیدم بهش باورم نمیشد

دلیلی نداره دروغ بگم

منم برای همین زورم میاد که به شرایطی که من داشتم میگفتن عادی :) حتی شما هم غیر عادی میدونی اینو

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
راهکار برای دیابت    شبها  کدو و بامیه بخور    

ممنونم بله کدو رنده میکنم تو ماست میخورم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2728

هست    خودم دیدم  تو سن ۱۹ سالگی ۵میلیارد تو حسابش بود البته واقعا از ۱۳سالگی کار میکرد تو شهر مرزی 

و موفق بود 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
برای چی پس گذاشتین برای فروش؟

ب پولش احتیاج داریم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2738
با چه شغلی میشه به اینا رسید؟ درامد شوهرتون چقدره ؟

البته الان که خیلی سخت شده ما چهار سال پیش ازدواج کردیم و تونستیم یکم خودمونو بالا بکشیم الان که دیگه افتضاحه 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
اره آپشن جدیدشه    

خیلی ها همینشم ندارن عزیزم 🌷🎊

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
خوب یقین شهرستان هستید 

نه شهر 

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

اگه دنبال امار گرفتنی روش خوبی نیست اینکه یه پسر از نظر اقتصادی چطوریه بستگی به این داره درس خونده یا از سن کمتر کار کرده حمایت پدر رو داشته یا نداشته چند سالش هست و اینکه تا ۵ سال اینده چه موقعیتهای کاری و درامدی براش امکان پذیره.....  

البته الان که خیلی سخت شده ما چهار سال پیش ازدواج کردیم و تونستیم یکم خودمونو بالا بکشیم الان که دیگ ...

اخه الان با دلار ۲۱ تومنی چجوری میشه ۱۰ تا زمین و باغ خرید شماها با دلار ۴ تومنی تونستید اینقدر پیشرفت کنید 

من نامزدم22سالشه میره سرکار با کمک پدرش خونه خرید الانم نصفه پوله ماشینو اون داده نصف پولو پدرشوهرم 

نامزد رفیقم 19سالشه پدر نداره رسمم دارن ک جهاز کاملللللللل با پسره حتی یه قاشق هم دختر نباید ببره

بنده خدا کار کرد الان بهترین جهیزیه رو خریده تو این سن کم بدون پشتوانه ای حتی خرج مادرشم میده

2706